OnePlus 3 ma być dostępny nie w dwóch, a w aż czterech konfiguracjach. Podano nawet ich ceny | Tabletowo.pl

OnePlus 3 ma być dostępny nie w dwóch, a w aż czterech konfiguracjach. Podano nawet ich ceny

Dołącz do dyskusji 0

Chociaż często przecieki na temat nadchodzącej nowości płyną szerokim potokiem, to nigdy nie jest tak, żebyśmy znali wszystkie szczegóły przed oficjalną premierą danego urządzenia. Producenci nieraz nas zaskakują i tak też może być w przypadku OnePlus 3. Na rynku mają bowiem pojawić się nie dwie, a aż cztery wersje tegorocznego zabójcy flagowców.

Niedawno TENAA utwierdziła nas w przekonaniu, że OnePlus 3 będzie dostępny z 4 GB lub 6 GB RAM. W obu przypadkach ilość pamięci wewnętrznej miała pozostać taka sama – 64 GB (bez możliwości rozszerzenia). Tymczasem głosy z Chin donoszą, że producent zaoferuje więcej konfiguracji. Pokuszono się nawet o podanie ich cen:

  • 4 GB RAM + 32 GB pamięci wewnętrznej – 2299 juanów chińskich, około 1420 złotych*,
  • 4 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej – 2499 juanów chińskich, około 1540 złotych*,
  • 6 GB RAM + 32 GB pamięci wewnętrznej – 2699 juanów chińskich, około 1660 złotych*,
  • 6 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej – 2799 juanów chińskich, około 1720 złotych*.

Warto w tym miejscu zauważyć, że „podstawowy” wariant ma być droższy o 300 juanów chińskich (około 185 złotych) niż podawało wiele wcześniejszych przecieków.

Osobiście jednak nie sądzę, aby OnePlus zamierzał się tak „rozdrabniać”. Zwłaszcza, że zarówno TENAA, jak i @evleaks nie wspominali ani słowem, że na rynku pojawić się ma również wariant z 32 GB pamięci wewnętrznej. Wątpić w powyższe informacje pozwala również fakt, że podające je źródło jest anonimowe, a przez to dużo mniej wiarygodne niż ww. jednostki.

Ostatecznie jednak nigdy nie możemy mieć pewności, ponieważ – jak wspomniałem – producenci potrafią zaskoczyć i często trzymają jakiegoś asa w rękawie. Na szczęście do premiery OnePlus 3 pozostały niespełna dwa tygodnie, więc już wkrótce wszystko się wyjaśni. Z drugiej strony to AŻ kilkanaście dni i możemy się spodziewać jeszcze niejednego przecieku na temat tegorocznego zabójcy flagowców.

*ceny bez podatku

Źródło: MobiPicker, GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona