Ważne

Nie ma już wątpliwości, że „flagowy” wariant OnePlus 3 będzie miał 6 GB RAM

Od dłuższego czasu pojawiały się doniesienia, że jeden z wariantów OnePlus 3 zostanie wyposażony w 6 GB RAM. Ale – jak dotychczas – były to nie poparte żadnymi dowodami plotki. W końcu jednak otrzymaliśmy potwierdzenie, że tegoroczny zabójca flagowców otrzyma tyle samo pamięci operacyjnej, co Vivo Xplay 5 czy nadchodzący Vernee Apollo.

To jednak tylko pierwsza z dwóch dobrych wiadomości. Okazuje się bowiem, że zarówno wariant z 4 GB RAM, jak i ten z 6 GB RAM dostanie do „towarzystwa” 64 GB pamięci wewnętrznej. Tak, tym razem OnePlus nie będzie rozróżniał poszczególnych wersji również ilością przestrzeni na pliki użytkownika. Jest to nieco zaskakujące, ale w gruncie rzeczy bardzo dobre posunięcie – zwłaszcza, że OnePlus 3 nie obsłuży kart microSD.

OnePlus 3 6 GB RAM

Przypomnę, że wcześniej kilkukrotnie mówiło się, że tegoroczny zabójca flagowców pojawi się na rynku w następujących konfiguracjach: 4 GB/32 GB oraz 6 GB/64 GB. Dla porównania, OnePlus 2 można kupić w wersji 3 GB/16 GB lub 4 GB/64 GB. Bardzo dobrze więc, że „wyrównano” ten ostatni parametr – użytkownicy na pewno to docenią. Z drugiej strony można się spodziewać, że wpłynie to na wzrost ceny modelu „bazowego”.

OnePlus 3 powinien zadebiutować mniej więcej w połowie czerwca. Z jego specyfikacją możecie zapoznać się w tym wpisie.

Źródło: TENAA, TENAA przez GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona