Właściciele OnePlus 3 i 3T, nie obawiajcie się - wasze smartfony dostaną Androida O | Tabletowo.pl

Właściciele OnePlus 3 i 3T, nie obawiajcie się – wasze smartfony dostaną Androida O

Dołącz do dyskusji 0

Byłoby kiepsko, gdyby OnePlus nie wywiązał się z tej obietnicy. Po pierwsze dlatego, że wspomniane w tytule modele są jeszcze dość „świeże”, więc sporo osób i tak uważało aktualizację ich oprogramowania do Androida O za pewnik. Po drugie – upgrade zapowiedział sam szef OnePlusa, Pete Lau.

Faktem jest, że wszystkie oczy skierowane są OnePlusa 5, który być może pojawi się na smartfonowej scenie 15 czerwca. Pete Lau zapewnia jednak, że nie zapomni o obecnych flagowcach firmy, i że będą one aktualizowane.

To dobre wieści dla posiadaczy OnePlus 3 i 3T, zwłaszcza, że producent nie słynie z szybkich aktualizacji swoich urządzeń. Lojalni fani firmy wciąż czekają na Androida Nougat dla OnePlus 2 i OnePlus X, i niewykluczone, że… się nie doczekają. Firma nic nie wspomina o wydaniu nowej wersji systemu Android na te modele, co nie wróży zbyt dobrze dla ich właścicieli.

Międzyczasie firma podsyca nastrój oczekiwania na tegorocznego flagowca. Na chińskiej platformie społecznościowej Weibo ruszył nawet plebiscyt na… pudełko, w jakim ma być sprzedawany nowy smartfon OnePlusa. Zawsze to jakiś zabieg marketingowy, przy czym trudno emocjonować się kawałkiem kolorowego kartonu…

zdjęcie tytułowe pochodzi z recenzji OnePlus 3T

źródło: Weibo, PhoneArena 1 i 2

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona