Rusza aktualizacja dla OnePlus 2 ale to jeszcze nie Nougat - Tabletowo.pl

Rusza aktualizacja dla OnePlus 2 ale to jeszcze nie Nougat

OnePlus jakiś czas temu zaktualizowało trzecią generację swojego flagowca. Teraz przyszedł czas, aby do tego grona dołączył OnePlus 2, który cały czas cieszy się dużą sympatią i rozpoznawalnością nie tylko w naszym kraju.

O aktualizacji możecie przeczytać na oficjalnym forum OnePlus. Z wpisu dowiecie się, że procedura da Wam dostęp do Oxygen OS w wersji 3.5.8. Firma skupiła się na kilku poprawkach od strony softu, w tym:

  • aktualizacja zabezpieczeń do tych z 1 marca,
  • wyeliminowano pogłos podczas wideorozmów w aplikacji Duo,
  • wyeliminowano chwilowe spadki sygnału sieci stacjonarnej,
  • poprawiono kompatybilność dźwięku,
  • wyeliminowano pozostałe – drobniejsze – zauważone błędy.

Aktualizacja dostępna jest przez OTA i jak podejrzewa część użytkowników, jest to ostatnia paczka przed udostępnieniem użytkownikom Androida Nougat. Trudno tu jednak o konkrety, bowiem firma nie zabrała w tej kwestii oficjalnego stanowiska.

Tabletowo.pl Rusza aktualizacja dla OnePlus 2 ale to jeszcze nie Nougat Aktualizacje Android Chińskie OnePlus Smartfony

OnePlus 2

Przypomnijmy, że jakiś czas temu potwierdzono planowaną dystrybucję Androida Nougat dla OnePlus 2, jednak od tego czasu użytkownicy czekają i patrzą, jak ich koledzy posiadający urządzenia OnePlus 3 oraz 3T mogą już zaktualizować swoje smartfony.

źródło: forum.oneplus.net

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona