OnePlus 2 od 5 grudnia bez zaproszeń – już na zawsze

Swoją popularność OnePlus zawdzięcza nie tylko nazywaniu swoich smartfonów zabójcami flagowców, ale też systemowi zaproszeń, które były lub jeszcze są wymagane do zakupu wybranego smartfona. 5 grudnia o północy lista dostępnych bez żadnych warunków modeli wydłuży się o OnePlus 2.

To z pewnością dobra wiadomość dla tych, którzy marzyli, aby otrzymać go jako prezent pod choinkę. Teraz to życzenie ma realną szansę się spełnić. Zwłaszcza, że OnePlus obiecuje, że zamówienia złożone w dniach 5-7 grudnia zdążą zostać dostarczone jeszcze przed świętami.

Co więcej, przez te trzy dni będzie można kupić również OnePlus X bez zaproszenia. To jednak nie koniec – na klientów czekają także atrakcyjne rabaty, a wśród nich:

  • OnePlus 2 StyleSwap Cover -50%, czyli 59,50 zł,
  • wybrane akcesoria do OnePlus One aż o 90% taniej,
  • rabat 10% na wszystkie pozostałe akcesoria,
  • wybrane zamówienia (liczba ograniczona) dostaną w prezencie podkładkę pod mysz Never Settle.

Chociaż system zaproszeń stosowany przez OnePlus jest dość kontrowersyjny, to producent używa/ł go nie bez powodu. A ten jest prozaiczny – niemożność zapewnienia ogromnej liczby egzemplarzy w krótkim czasie. O wielkości zapotrzebowania niech świadczy choćby fakt, że tylko w ciągu trzech dni od premiery OnePlus 2, na listę rezerwową zapisało się ponad milion chętnych.

Co ciekawe, OnePlus zamknął ją (czyli możliwość zapisania się na nią) 22 października. Dlatego nieco zaskakuje fakt, że od 5 grudnia tegoroczny zabójca flagowców stanie się powszechnie dostępny. Zadziwia również (tym razem pozytywnie) czas, jaki upłynął od daty premiery do zlikwidowania systemu zaproszeń – nieco ponad 4 miesiące. Przypomnijmy, że OnePlus One zajęło to aż rok!

Jeśli więc chcieliście wyposażyć się w OnePlus 2, to już za dwa dni będziecie mogli to zrobić bez żadnych obwarowań. Pamiętajcie jednak, że od dłuższego czasu dostępna jest w Polsce wyłącznie wersja z 4 GB RAM i 64 GB wbudowanej pamięci w cenie 1699 zł.

Źródło: OnePlus