Ważne

OnePlus 22 października zamknie listę rezerwacyjną na OnePlus 2

Po OnePlus 2 ustawiła się już bardzo długa kolejka. Chińczycy nie spodziewali się tak dużego zainteresowania tegorocznym „zabójcą flagowców”. Na najnowszy model czeka bowiem… 5 milionów ludzi na całym świecie.

Kilka dni temu, 12 października, OnePlus 2 można było kupić bez zaproszenia. Ci, którzy nie mogli doczekać się swojej kolejki, na pewno skorzystali z okazji. Oczywiście i w tym przypadku zadziałała zasada „kto pierwszy, ten lepszy” – zasoby magazynowe były ograniczone i nie każdy zdążył zakupić OnePlus 2.

Najlepiej świadczy o tym fakt, że wciąż pozostaje ponad 5 milionów chętnych na najnowszy smartfon Chińczyków.

OnePlus zapewnia, że cały czas stara się przyspieszyć produkcję kolejnych OnePlus 2. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i chyba chcąc dać im odczucie, że już wkrótce każdy z nich otrzyma upragnione zaproszenie, postanowił zamknąć 22 października listę rezerwacyjną. Oznacza to, że tylko do tego dnia można się na nią wpisać, aby wyrazić chęć zakupu OnePlus 2.

Oczywiście Chińczycy zapewniają, że wciąż będą organizować konkursy, w których nagrodami są zaproszenia. W tym celu trzeba na bieżąco obserwować profile marki w serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Snapchat). Kolejne zaproszenia zaczną również otrzymywać osoby, którym udało się już kupić OnePlus 2.

Czy Chińczycy zdecydują się „odblokować” listę rezerwacyjną? Najprawdopodobniej tak, ale jeśli tylko w krótkim czasie uda im się wysłać do klientów co najmniej milion nowych OnePlus 2.

Źródło: OnePlus

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona