Olimpijski Galaxy S7 edge na renderach

Początkowo był tylko czarny, biały, złoty i srebrny… Ostatnio zadebiutował w Polsce w wersji różowej, a w Chinach można go kupić w zestawie dla fana Batmana. Galaxy S7 edge, bo o nim mowa, niedługo doczeka się kolejnej wersji kolorystycznej. Tym razem będzie to limitowana edycja, stworzona z myślą o tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Evan Blass dziś na swoim Twitterze umieścił rendery Samsunga Galaxy S7 edge w kolejnej wersji kolorystycznej. Nowa edycja powstała z okazji tegorocznych Igrzysk Olimpijskich, które będą się odbywać w Rio de Janeiro. Jak donosi znany leakster, ma to być wersja, o której donosił portal SamMobile już 3 miesiące temu. Samsung Galaxy S7 edge Olympic Edition, to tak naprawdę czarny Galaxy S7 z zakrzywionym ekranem, z niebieskim logo Igrzysk, obwódką aparatu i czujnika tętna. Na froncie widać inną, bo żółtą maskownicę głośnika do rozmów i także żółtą – obwódkę klawisza home.

Reklama

Samsung_Galaxy_S7_edge_Olympic_Edition

Poza zmianami wizualnymi obudowy mają się pojawić także dodatkowe aplikacje o kodowych nazwach IOC_Olympic_app, a także Rio2016_WOW_Olympic_app. Aplikacje te mają prawdopodobnie dawać możliwość oglądania Igrzysk w wirtualnej rzeczywistości za pomogą gogli Gear VR.

Niestety cena ani dokładna data rynkowej premiery nie są znane, lecz możemy spodziewać się, że już niedługo wszystkiego się dowiemy, gdyż Igrzyska startują w sierpniu, a premiera powinna odbyć się jeszcze przed ich rozpoczęciem.

Źródło: Evan Blass – twitter, SamMobile