Ważne

Standardowe kolory smartfonów już cię znudziły? Galaxy S7/S7 edge Pink Gold właśnie zadebiutował w Polsce

Różowy nie należy do moich ulubionych kolorów – ale o tym już doskonale wiecie. Ale o ile jeszcze kilka lat temu smartfony w głównej mierze można było kupić wyłącznie w białej lub czarnej wersji, o tyle teraz powinien nawet cieszyć fakt, że dostępność różnorakich edycji jest dużo większa. I tak, do sprzedaży w Polsce trafił właśnie koreański flagowiec, Samsung Galaxy S7 (i S7 edge), w wersji Pink Gold, czyli tzw. różowe złoto.

Pierwszym polskim sklepem, w ofercie którego zadebiutował Samsung Galaxy S7 w wersji Pink Gold, jest Sferis. Jego cena jest identyczna, jak w przypadku pozostałych wersji kolorystycznych i, w przypadku tego konkretnego sklepu, kosztuje 3199 złotych w wersji płaskiej i 3599 złotych w wersji zakrzywionej.

Największą popularnością wśród klientów cieszą się dwie wersje kolorystyczne urządzenia: czarna i złota (wśród moich znajomych pierwsza zdecydowanie przeważa). W sklepach można nabyć również białego Galaxy S7, ale jest bardzo rzadko spotykany.

Ciekawa jestem zatem, jaką popularność wśród klientów zdobędzie różowy Galaxy S7 – zwłaszcza, że iPhone w wersji Rose Gold jest wprost rozchwytywany. Osobiście podchodzę do niego sceptycznie, ale co ja tam wiem :)

Jak Wam się podoba Samsung Galaxy S7/S7 edge w wersji Pink Gold?

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Sferis

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona