Ważne

Fani Batmana! Już możecie kupić Wasz wymarzony telefon

Pamiętacie wpis Michała z końcówki maja o planowanym wprowadzeniu przez Samsunga nowej wersji Galaxy S7 edge? Miała to być specjalna wersja przeznaczona dla fanów Batmana i związana z premierą nowego filmu “Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości”. Po dwóch tygodniach jest już w sprzedaży.

Nowa wersja nosi nazwę Galaxy S7 Edge Injustice Edition. Specyfikacja smartfona pozostała niezmieniona. Z zewnątrz jest kilka kosmetycznych zmian. Słuchawka jest cała czarna i ma kilka złotych akcentów. Na tyle urządzenia pojawiło się złote logo Batmana, obwódka przycisku Home jest także tego koloru. Dodatkowo producent dołożył jeszcze motyw graficzny w całym interfejsie, nawiązujący do postaci Człowieka Nietoperza.

Ta limitowana wersja flagowego modelu z rodziny Galaxy zapakowana jest w ciekawe pudełko także z logo Batmana. W nim, poza telefonem, znajdziemy jeszcze gogle Gear VR do wirtualnej rzeczywistości, a także dedykowany pokrowiec, który kształtem przypomina trochę strój Batmana.

Ten limitowany zestaw już można nabyć na stronie jednego z większych sprzedawców w Chinach, czyli JD.com. Jego cena to 6288 RMB czyli około 3660 złotych, a dostawy powinny rozpocząć się 13 czerwca.

Źródło: Anzhuo via AndroidHeadlines, jd.com

Komentarze

 • hehe

  Kupiłbym bo różnica 3599 a ok 3700 za zestawik z gear jest spoko :)

  • Lukasz Misinski

   weź tylko pod uwagę, że to cena zwykłej wersji w Chinach jest jednak niższa (~3350zł) ale i tak się opłaca. ;)

 • Bartosz Cieślak

  A wiadomo czy sam motyw będzie dostępny do pobrania? Bo w sumie na obrazkach prezentuje się całkiem ładnie :).

 • Tomasz Salich

  Czyli tylko dla Chin? What? Dla takiego zestawu sprzedałbym się Samsungowi jeszcze na parę miesięcy.

 • bleko

  A już myślałem, że będzie i w Polsce i chciałem już lecieć do mediaexpert zamawiać…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona