Trwa ogromna obniżka cen gier z serii Wiedźmin, a CD PROJEKT RED przekazuje 4 mln zł na walkę z koronawirusem

Zaciekła walka z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 trwa i wciąż nie widać jej końca, a kolejne firmy decydują się na pomoc w formie finansowej lub zapewniając sprzęt szpitalny. Wy również możecie pomóc, do czego serdecznie Was zachęcamy. Na wsparcie działań służb zdrowia zdecydował się nawet nasz rodzimy deweloper gier wideo, który zasłynął na świecie swoją grową adaptacją przygód Geralta z Rivii.

Reklama

Piękny gest twórców gier z uniwersum Wiedźmina

CD PROJEKT RED cieszy się bardzo dobrą opinią wśród społeczności graczy. Idą za tym nie tylko rozsądne działania marketingowe, ale też aktywna komunikacja z fanami i naprawdę uczciwe podejście do osób kupujących gry dewelopera.

Na Facebooku firmy pojawiło się poruszające oświadczenie, w którym poinformowano o przekazaniu przez spółkę CD PROJEKT RED S.A. oraz akcjonariuszy i osoby wchodzące w skład zarządu spółki kwoty 4 milionów złotych na fundusz interwencyjny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, powstały w celu walki z epidemią choroby COVID-19. Do tej pory fundacja przekazała na walkę z koronawirusem SARS-CoV-2 prawie 30 milionów złotych.

Takie liczby robią wrażenie. Brawo!

Oświadczenie zamieszczone przez CD Projekt RED na Facebooku

Kolejna, duża obniżka cen gier CD PROJEKT RED

Ponadto na Steam i GOG trwa promocja na gry z uniwersum Wiedźmina. Przecenione zostały wszystkie pełne odsłony serii, a także poboczne produkcje osadzone w tym uniwersum. Oferta prezentuje się następująco:

  • Wiedźmin – Edycja Rozszerzona – 4,49 złotych (-85%),
  • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona – 5,99 złotych (-85%),
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – 29,99 złotych (-70%),
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku – 44,99 złotych (-70%),
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Pakiet Dodatków – 39,99 złotych (-60%),
  • Wiedźmin Gra Przygodowa – 5,99 złotych (-85%),
  • Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści – 39,99 złotych (-50%).

W przypadku zakupu gry na platformie GOG ceny mogą nieznacznie różnić się o dosłownie kilka groszy.

Jeśli ktoś do tej pory nie miał okazji zapoznać się z główną trylogią przygód Geralta z Rivii, to teraz ma ku temu idealną okazję. Ilość i jakość treści, jaką oferują wirtualne adaptacje prozy Andrzeja Sapkowskiego, warta jest wydania każdych pieniędzy.

Oto lista 50 gier udostępnionych za darmo z powodu epidemii koronawirusa

Źródło CD Projekt RED, własne