NVIDIA

GeForce ma nowe sterowniki z NVIDIA Reflex dla kolejnych gier, m.in. Call of Duty

NVIDIA udostępniła nowe sterowniki, dostarczające użytkownikom kart GeForce najnowszą technologię NVIDIA Reflex do kolejnych gier. Jej zadaniem jest zredukować opóźnienia systemowe. Ponadto pojawiają się w internecie głosy o tym, że sterowniki 456.55 wzmacniają stabilność wybranych tytułów na najnowszych kartach RTX.

Reklama

NVIDIA ostatnio zaskakuje bardziej, niż ktoś mógłby się tego spodziewać. Technologia DLSS 2.0 dla przykładu, pozwoli nam nie tylko zachować nasz sprzęt bez zmian na dłużej, ale i pozostać przy wyższej niż zwykle jakości w grafice. Teraz NVIDIA Reflex dba o to, co dla graczy kompetytywnych najważniejsze – czyli o płynność rozgrywki.

NVIDIA Reflex w serii Call of Duty

Wraz z aktualizacją sterowników, NVIDIA Reflex przetestujemy w grach Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone. Przy włączonej stosownej opcji w grze, powinniśmy doświadczyć mniejszych opóźnień, co wpłynie m.in. na naszą precyzję, a to z kolei na nasze finalne wyniki – innymi słowy warto.

Wystarczy, że posiadamy kartę GeForce – nie jest koniecznością posiadanie karty RTX, na której zwykle prezentowane są porównania. Technologia przeznaczona jest na karty GeForce GTX 900 i wyższe.

NVIDIA
(fot. NVIDIA)

NVIDIA DLSS z rozdzielczością 8K

W ramach wspomnianej techniki DLSS, do gier Control oraz Death Stranding dodano obsługę trybu 8K Ultra Performance Mode.

NVIDIA RTX naprawia błędy

Gracze, którzy przetestowali najnowsze sterowniki 456.55 i są posiadaczami kart RTX 3080 lub RTX 3090 donoszą, że poprawiła się stabilność niektórych gier. Jeden z użytkowników reddit napisał, że Horizon Zero Dawn i Call of Duty: Warzone nie wysypują się jak wcześniej. Do tej pory nie był w stanie zatrzymać się w grze nawet na pięć minut bez powrotu na pulpit.

Niektórzy w tym samym wątku mówią jeszcze o zwiększeniu liczby wyświetlanych klatek na sekundę.

Horizon Zero Dawn

GeForce Game Ready Driver 456.55

Najnowszy sterownik opatrzony numerem 456.55 można pobrać z oficjalnej strony NVIDIA lub z użyciem NVIDIA GeForce Experience.

Oprócz ww. zmian, gra Star Wars: Squadrons, która będzie mieć swoją premierę 2 października tego roku, otrzymała wsparcie wraz z udostępnionymi sterownikami.

Zobacz też: