Nvidia świętuje 5 milionów pobrań ze sklepu Tegra Zone

Google Play to miejsce, w którym można znaleźć tysiące wspaniałych aplikacji… no właśnie, można. Często okazuje się to zadaniem ponad siły przeciętnego użytkownika. Wśród setek tysięcy oferowanych przez sklep programów niezwykle trudno jest natknąć się na prawdziwą perłę. Odkrywanie rozrywkowych skarbów Google Play ułatwia Nvidia Tegra Zone – dedykowany użytkownikom urządzeń z Tegrą 2 i Tegrą 3 minisklep, który dziś świętuje 5 milionów pobrań.

Tegra Zone to nic innego jak miniatura Google Play, której asortyment uszczuplono do najwyższej jakości i najlepiej ocenianych gier stworzonych z myślą o potężnych dwu- i czteordzeniowych układach Nvidii. Od zwykłych aplikacji różni je zaawansowana grafika, którą można porównać z konsolami. Do najciekawszych produkcji w Tegra Zone należą Shadowgun THD, Grand Theft Auto III, Renaissance Blood THD, The Bard’s Tale, Riptide GP i Galaxy On Fire 2 THD. Wszystkie oferują drobne smaczki graficzne w postaci kropli wody spływających po szybie, refleksów, realistycznej fizyki, efektów cząsteczkowych lub dynamicznego oświetlenia. Choć te dodatki nie mają wpływu na rozgrywkę, znacznie ją uprzyjemniają.

Aplikację Tegra Zone możecie za darmo pobrać ze sklepu Google Play i zainstalować na swoim tablecie lub smartfonie z Tegrą 3 . Bardzo się cieszę, że z Tegra Zone pobrano już pięć milionów gier – to znak czasów, w których 7- lub 10-calowa „dachówka” może zastąpić konsolę i zagwarantować dobrą zabawę na wysokim poziomie.

Jeżeli macie ochotę na dłuższą lekturę, zapraszam do zapoznania się z charakterystyką czterordzeniowego układu Nvidia Tegra 3 oraz recenzjami gier Shadowgun i Riptide GP z Tegra Zone.

via Nvidia