Nozbe startuje z atrakcyjną, wiosenną ofertą

Twórcy dają nam możliwość użytkowania mobilnego organizera projektów Nozbe cztery miesiące gratis w ramach wiosennej promocji. Jakie warunki należy spełnić, żeby z niej skorzystać? Do kiedy można brać w niej udział?

Czym jest Nozbe?

Wyjdźmy od tego, czym właściwie jest aplikacja wzmiankowana w tytule. Nozbe to wielozadaniowa platforma, mająca za zadanie usprawnić działanie projektu. W skrócie –organizacja oraz realizacja zadań.

Platforma została założona w 2007 roku przez Michała Śliwińskiego – autora książki „10 kroków do maksymalnej produktywności”, blogera i prowadzącego podcast o tematyce biznesowo-organizacyjnej.

Nozbe jest dostępne na wszystkie systemy operacyjne. Swoje działanie opiera na dwóch wariantach: freemium (do 5 osób w zespole i do 5 projektów) oraz premium (nieograniczona ilość projektów i danych do rozdysponowania).

4 miesiące gratis

Wspomniałem o wiosennej promocji. Dla chcących jeszcze bardziej efektywnie zarządzać zespołem i trzymać pieczę nad całym projektem, firma przygotowała niecodzienny benefit.

Przy wykupieniu bądź przedłużeniu subskrybcji na 12 miesięcy, otrzymacie dodatkowo 4 miesiące w prezencie. Pamiętajcie tylko, że promocja trwa do 29 kwietnia 2022 roku.

Patrząc na ofertę Nozbe, nieco bardziej atrakcyjny wydaje się plan opłacany roczni niż miesięcznie. W przypadku tego pierwszego, nie wliczając żadnych promocji, należy zapłacić 20 złotych co miesiąc, co daje w rocznym rozrachunku 240 złotych.

W perspektywie krótkookresowej, subskrybcja wynosi już 25 złotych co miesiąc (w ujęciu dwunastomiesięcznym to 300 złotych), czyli o 60 złotych drożej niż w sytuacji długoterminowego planu.

Kwestie finansowe wyglądają znacznie lepiej, kiedy skorzystamy z trwającej promocji. Tutaj, przy planie rocznym, jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet 80 złotych. Mając na uwadze, że cena jest zależna od liczby członków zespołu, Nozbe przychodzi z kolejnym udogodnieniem w postaci przelicznika dostępnego na stronie platformy, dzięki czemu potencjalny abonent może mieć pewność, że nie zaskoczą go żadne dodatkowe koszty.

źródło: Nozbe

Można zaoszczędzić jeszcze więcej

Każdy, kto zarejestruje się poprzez ten link polecający, otrzyma w bonusie 60 złotych, które może wykorzystać w Nozbe. Wystarczy jedynie się zarejestrować.