Garść plotek o nowym sprzęcie Apple. Premiera iPada z ekranem 7″ już wkrótce?

Premiera iPada z ekranem 7

W sieci pojawiło się dziś kilka informacji odnośnie rzekomo nadchodzących urządzeń Apple. Są one bardzo interesujące, zwłaszcza dla wszystkich osób czekających na kolejny tablet internetowy spod znaku nadgryzionego jabłka.

Źródło plotki twierdzi, że już pod koniec bieżącego roku (lub na początku przyszłego) ma zostać zaprezentowany iPad w wersji „mini”. Zamiast 9,7-calowego ekranu dotykowego, mamy w nim znaleźć wyświetlacz o przekątnej 7-cali.

Jednak to nie wszystkie spekulacje, jakie do nas doszły. Apple ma podobno w zanadrzu trzy nowe iPody (nano, touch i niezidentyfikowany model) oraz nasępnego iPhone’a. Pierwsze urządzenia miałyby się pojawić na rynku we wrześniu, natomiast smartfon – na początku 2011 roku, prawdopodobnie w styczniu (co nie zgadza się z polityką firmy, prezentująca komórki zawsze w czerwcu lub lipcu). Premiera nowego smartfona miałaby być związana z rozwiązaniem przez koncern z Cupertino problemów z anteną.

We wszystkich fanach Apple pojawiła się pewnie teraz nadzieja, że już niebawem ujrzą światło dziennie nowe urządzenia producenta. Jednak czy powyższe plotki okażą się prawdą przekonamy się w ciągu najbliższych miesięcy.

Źródło