Extrabox Joy iPhone SE Apple Watch SE
źródło: Biuro prasowe Orange Polska

Orange przygotowało Extrabox Joy – pudełko, w którym można znaleźć m.in. iPhone’a i Apple Watch

Play ma Junior Box, a Orange od teraz coś podobnego. Extrabox Joy dostępny jest w dwóch wydaniach, w tym jednym z iPhonem i smartwatchem Apple Watch w środku. Oferta skierowana jest do najmłodszych użytkowników, choć starsi prawdopodobnie też nie pogardziliby takimi zestawami.

Extrabox Joy – pudełko obfitości od Orange

Extrabox Joy to przede wszystkim zestaw, na który składa się smartfon i smartwatch lub opaska. Operator przygotował dwa: pierwszy z iPhonem SE 2020 64 GB i Apple Watch SE 40 mm w wersji eSIM oraz drugi z Samsungiem Galaxy A21s i smart bandem Galaxy Fit 2. Ponadto daje dużą swobodę, ponieważ można je kupić zarówno na raty 0%, jak i z Planami Mobilnymi (35, 45, 55, 75) oraz Pakietami Orange Love. A jeśli ktoś chce, może również zapłacić gotówką z góry.

W przypadku skorzystaniu z pierwszej opcji, za zestaw z iPhonem i Apple Watchem klient zapłaci 20 rat po 174,95 złotych każda (w sumie 3499 złotych), natomiast za smartfon i opaskę marki Samsung 20 rat po 42,45 złotych co miesiąc, czyli łącznie 849 złotych. Patrząc na porównywarki cenowe, jest to zatem podobna oferta jak w przypadku zakupu w renomowanych sklepach.

Dlaczego zatem klienci powinni wybrać właśnie Extrabox Joy? Ponieważ nie jest to tylko zestaw, na który składa się smartfon i smartwatch lub opaska, bowiem otrzymają oni również voucher na usługę Chroń Dzieci w Sieci na trzy miesiące za 0 złotych. Standardowo użytkownik może korzystać z niej za darmo przez miesiąc. Później opłata miesięczna wynosi 9,99 złotych (jest możliwość rezygnacji w dowolnym momencie).

Dodatkowo samo pudełko także może sprawić dużo radości dziecku, gdyż w zestawie znajdzie również zmywalny, biały pisak, naklejki w kształtach chmurek i dymków oraz naklejki „emotki”. Ma to pobudzić wyobraźnię i kreatywność. Ponadto Orange deklaruje, że „długo posłuży, gdyż jest trwałe i ma wiele zastosowań” – można je na przykład wykorzystać jako zbiornik na klocki, zabawki bądź… skarpetki.

Liczba zestawów Extrajoy Box jest ograniczona, a na dodatek Orange zamierza je oferować tylko do 31 sierpnia 2021 roku. Pudełka można zamawiać przez oficjalną stronę internetową Orange.

Regulamin Extrabox Joy (PDF)