Nowe tablety od Amazonu (7" i 9") w połowie 2012 roku? - Tabletowo.pl

Nowe tablety od Amazonu (7″ i 9″) w połowie 2012 roku?

Tabletowo.pl Nowe tablety od Amazonu (7" i 9") w połowie 2012 roku? Nowości Plotki / Przecieki

Amazon to bez wątpienia czarny koń rynku tabletów. W zeszłym roku niespodziewanie pojawił się z 7-calowym Kindle Fire i zgarnął serca kilka milionów klientów (wraz z zawartością ich portfeli) w ledwie dwa miesiące. Tak dobry start, mający miejsce dzięki niskiej cenie (199 dolarów) i oferowanym usługom, na pewno podsycił apetyt giganta internetowego handlu. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiły się kolejne plotki dotyczące nadchodzących nowych tabletów Amazonu.

Wiele wskazuje na to, że w połowie 2012 roku Amazon zaprezentuje kolejne interesujące nas urządzenia. Jakiś czas temu mówiło się o 10-calowym modelu Hollywood z czterordzeniowym procesorem i konkurencyjną ceną, ale słuch o nim zaginął na rzecz 8,9-calowego tabletu. Tym razem mamy do czynienia z plotkami o urządzeniach, których przekątne ekranu to: 7″ (następca Kindle Fire) oraz 9″. Nie wiadomo ile jest w tym prawdy, ale trzeba pamiętać, że Amazon na jednym tablecie na pewno nie poprzestanie i kwestią czasu jest wydanie przez firmę kolejnego modelu.

Wieść o nowych urządzeniach Amazonu pochodzi od analityka Pacific Crest, Chada Bartley’a. Człowiek ten zmienił swoje przewidywania na 2012 rok dotyczące poziomu sprzedaży tabletów Amazonu z 12,7 milionów na 14,9 milionów, twierdząc, że Amazon w połowie roku wyda kolejne dwa tablety, które pozwolą firmie na zwiększenie liczby sprzedanych modeli.

Biorąc pod uwagę fakt, iż podobne spekulacje na temat kolejnego 7-calowego tabletu Amazonu i modelu z ekranem o przekątnej 8,9″ już słyszeliśmy, może być w nich choć ziarnko prawdy. Tym bardziej, że poprzednie plotki zapowiadały premierę obu tabletów w okolicy połowy 2012 roku…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona