Nowe tablety Motoroli 18 października? - Tabletowo.pl

Nowe tablety Motoroli 18 października?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Nowe tablety Motoroli 18 października? Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Wielkimi krokami zbliża się premiera dwóch nowych tabletów Motoroli: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition. Z poprzednich nieoficjalnych informacji wynikało, że pierwszy z nich zadebiutuje w grudniu, natomiast drugi – w listopadzie. Wieści te zdają się potwierdzać nie tak dawne przecieki z sieci Verizon, na których temat więcej przeczytasz tutaj. A skoro mowa o połączeniu Motoroli i Verizonu, trudno nie odnieść wrażenia, że obie firmy wspólnie coś knują. Tym bardziej, że na 18 października została zaplanowana ich konferencja prasowa.

Poniżej krótka zapowiedź wideo wspomnianej konferencji. Niestety, niewiele można wywnioskować z tego filmiku (jeśli macie jakieś teorie – chętnie poznamy ;)).

Najciekawszy jest jednak podpis dodany do wideo na YouTube: „Four reasons to get excited…„. Można się więc domyślać, że Motorola planuje premierę czterech nowych urządzeń. Jakich? Wiele wskazuje na to, że 18 października poznamy dwa tablety: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition oraz dwa smartfony: Droid HD i jeszcze jeden, którego nazwy nie znamy.

Informacje odnośnie danych technicznych urządzeń są skrzętnie skrywane. Wiadomo jedynie, że Xoom 2 ma mieć ekran o przekątnej 10,1″, a Xoom 2 Media Edition – 8,2″. Według wcześniejszych wieści tablety mają oferować 4G, aparaty o rozdzielczości 5 Mpix, kamerki 2 Mpix, a rozdzielczość ich wyświetlaczy ma wynosić 1280 x 800 pikseli.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona