Nowe reklamy iPhone 6 oraz 6 Plus z gwiazdami i sporą dawką humoru | Tabletowo.pl

Nowe reklamy iPhone 6 oraz 6 Plus z gwiazdami i sporą dawką humoru

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno pisałem Wam, że w ostatnim kwartale tego roku Apple sprzeda ponad 70 milionów iPhone’ów z czego zdecydowana większość to nowe szóstki. Oczywiście ma na to wpływ masa czynników, a wśród nich jest odpowiednia promocja. Ostatnio wrzuciłem Wam już dwie reklamy iPhone 6 i 6 Plus, a teraz do sieci trafiło jeszcze 5 nowych spotów.

W spotach widzimy funkcje i możliwości nowych iPhone’ów 6, a twarzami (a w zasadzie głosami) Apple są Jimmy Fallon oraz Justin Timberlake.

http://youtu.be/-ZrfXDeLBTU

http://youtu.be/SHPACRa6Vq8

http://youtu.be/AdbggN5XB0Y

http://youtu.be/I3uAoeQBpcQ

Oprócz nowych funkcji promowane jest oczywiście to, że nowe sprzęty Apple są po prostu dużo większe niż poprzednicy. Ostatnio skupiał się również na tym Microsoft w swoich spotach porównujących Siri i Cortanę.

Nie da się ukryć, że reklamy Apple są bardzo charakterystyczne i na dodatek zabawne. Dzięki nim wyniki sprzedaży za okres świąteczny mogą być jeszcze lepsze niż przypuszczają analitycy. Mimo tego ja nadal jestem zwolennikiem promocji Samsunga, którego reklamy moim zdaniem są ciekawsze. A co Wy myślicie o sposobie promocji Apple oraz głównych konkurentów?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona