Nowa reklama Xperii Z2 jest doskonała!

Chyba już nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że odpowiednia reklama może sprzedać produkt. Nie oszukujmy się, że marketing jest teraz równie ważny, jak sprzedawany sprzęt. Dlatego piszemy również o spotach promujących ciekawe urządzenia. Piotr jakiś czas temu pokazywał dobry przykład promocji Surface Pro 3, a ja pokazałem, że LG też potrafi ładnie zaprezentować swoje produkty. Wspominam o tym, ponieważ teraz trafiła do sieci reklama Xperii Z2, która moim zdaniem pod wieloma względami jest doskonała.

Najpierw oczywiście zobaczcie spot, który macie powyżej. Nie wiem co Wy o nim myślicie, ale mi bardzo przypadło do gustu kilka elementów. Po pierwsze przedstawiona jest w nim jakaś historia. W tym wypadku jest to „piłka rzeczna”, która ma już 100 lat tradycji. Nie jest to może sport, który zobaczymy na Olimpiadzie, ale ja wcześniej o nim nie słyszałem. Po drugie są pokazane również prawdziwe możliwości przedstawianej Xperii Z2. Co prawda tylko przez chwilę, ale lepsze to niż nic. Ostatnim już z plusów jest dodanie do tego marki Nike. Spot pokazuje, że gdy jesteś aktywny i korzystasz z produktów Nike, to Xperia Z2 może być dobrym wyborem. Nie wiem czy Nike przyłożyło rękę do tej reklamy, ale wyszło to – moim zdaniem – świetnie.

Xperia Z2 nadal jest flagowym modelem japońskiego producenta, ale za kilka dni to się zmieni, ponieważ poznamy Xperie Z3. Razem z nią zobaczymy Xperie Z3 Compact oraz Xperia Z3 Tablet Compact. Myślicie, że Japończycy jeszcze czymś nas zaskoczą?