Ważne
Wiko VIEW

LG świetnie reklamuje tablety z serii G Pad

Kilka dni temu Piotr pisał o tabletach LG z serii G Pad. Nie są to topowe urządzenia, a bardzo rozsądne produkty ze średniej półki, którymi LG chce wywalczyć dla siebie kawałek rynku. Jednak jak wiemy, już dawno nie same cyferki sprzedają, ale również marketing. A pod tym względem nowe tablety prezentują się niezwykle ciekawie.

Zresztą sami zobaczcie film promocyjny od LG. Trwa prawie 3 minuty,ale warto go obejrzeć:

LG G Pad 7.0, 8.0 oraz 10.1 to bardzo ciekawe tablety, jednak moim zdaniem to dopiero dzięki takim reklamom mogą osiągnąć dobre wyniki sprzedażowe. Spot ten nie sprawia wrażenia robionego na siłę ani nie próbuje pokazać, że produkty LG są lepsze od innych. Przedstawia szczęśliwych ludzi wykorzystujących te tablety na wiele sposobów. Nie wiem czy do Was trafiają tego typu reklamy, ale ja będę od teraz nieco przychylniej patrzył na serię G Pad.

Jeśli chodzi o specyfikację to wszystkie 3 urządzenia napędza 4-rdzeniowy Snapdragon 400 o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Poza tym wersje 8.0 i 10.1 są wyposażone w 16 GB pamięci wbudowanej oraz 5-megapikselowe aparaty (7.0 ma 8 GB i 3 mpix). Ekrany IPS różnią się przekątną – 7, 8 i 10.1 cali – ale wszystkie wyświetlają obraz o tej samej rozdzielczości, czyli 1280 x 800 pikseli. Akumulatory w tych produktach to analogicznie 4000, 4200 i 8000 mAh. Tablety pracują pod kontrolą Androida 4.4.2 KitKat.

Komentarze

 • Ja sam używam G2 z portem ROMu z LG G3 i jestem bardzo zadowolony. Co do takich reklam mam tylko jedną uwagę. Ciężko by w rzeczywistości system chodził zawsze tak płynnie jak na wideo. Wygląda to, jakby odpalono te wszystkie aplikacje i nie zakończono ich procesów. Tyczy się to nie tylko LG, ale i Samsunga czy HTC również.

 • Jacek.P

  “Akumulatory w tych produktach to analogicznie 4000, 42000 i 8000 mAh”

  42000 mAh? Niezły akumulator:D

  • Już chyba nikt nie będzie narzekać na czas pracy :P

   Poprawione ;)

 • hubu

  Pojemność 42000 do poprawki na 4200

 • Jacek.P

  Co do samych tabletów, to nic rewelacyjnych, Mają takie parametry(a nawet i w pewnym przypadku gorsze) niż mój Note 8.0 sprzed 1,5 roku.

  • Diabeł

   Ja też mam note 8″ z 3g i z 4.4.2 chodzi idealnie.A co do tych tabletów lg to jeśli chodzi o parametry to są prawie identyczne jak w tabach samsunga serii 4.A jeśli chodzi o marketing to na pewno pomoże,przecież samsung dzięki właśnie reklamie ma taką wysoką sprzedaż.

 • w co on gra u fryzjera?

 • LCD

  Dobrze, że samsung nie patentował wyświetlania 2ch aplikacji na jednym ekranie bo widzę, że teraz wszyscy z tego zaczynają korzystać (i nawet apple to planuje) :)
  Co do reklamy to fajna, taka przyjemna i sympatyczna i bez wytykania palcami konkurencji w stylu proszków do prania czy płynów do mycia naczyń.

  • armi

   Może wejdzie to w standardzie w nowym andku :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona