T-Mobile nowa promocja wiosna 2021 łączenie usług
źródło: Biuro prasowe T-Mobile Polska

T-Mobile daje tym większy rabat, im więcej usług weźmie klient. Na same urządzenia nawet 1000 złotych!

Łączenie usług zawsze się opłaca. Operatorzy kuszą atrakcyjnymi rabatami i T-Mobile nie jest wyjątkiem. W ramach programu „Korzyści dla domu” jego klienci mogą zaoszczędzić tym większe kwoty, im więcej różnych usług zdecydują się zakupić.

Promocja – im więcej usług weźmiecie w T-Mobile, tym większy rabat na abonament dostaniecie

Aby skorzystać z oferty, przygotowanej przez operatora, wystarczy posiadać abonament na usługi głosowe (nie dotyczy użytkowników taryfy XS). Spełnienie tego warunku daje możliwość otrzymania licznych rabatów – na kolejne abonamenty komórkowe po 20 złotych za każdy numer (nie ma górnego limitu liczby numerów na jednym koncie abonenckim) oraz na światłowód, internet domowy, a także usługę Magenta Rozrywka ze 110 kanałami TV w IPLA i dekoderem po 15 złotych w każdym przypadku.

T-Mobile nowa promocja wiosna 2021 program Korzyści dla domu rabaty
źródło: Biuro prasowe T-Mobile Polska

To jednak nie koniec rabatów, na jakie mogą liczyć klienci, którzy skorzystają z oferty „Korzyści dla domu”. Operator zapewni im bowiem również bezpłatny dostęp do internetu światłowodowego (o wybranej prędkości) przez pół roku. Po upływie tego czasu opłata miesięczna zostanie obniżona o 15 złotych.

Ponadto T-Mobile, oprócz rabatu w wysokości 20 złotych na każdy kolejny numer w ofercie na abonament, daje również nawet 1000 złotych rabatu na urządzenie. Jego wysokość zależeć będzie od wybranej taryfy, a na dodatek klient dostanie o 100 złotych wyższą zniżkę, jeśli podpisze dwie umowy jednocześnie.

T-Mobile nowa promocja wiosna 2021 abonament rabat 20 złotych na każdy kolejny numer
źródło: Biuro prasowe T-Mobile Polska

Promocja pozwala nie tylko zaoszczędzić co miesiąc na rachunkach, ale zapewnia też wygodę, ponieważ klient ma tylko jedną fakturę do opłacenia, a nie kilka, dzięki czemu na pewno nie zapomni uregulować należności wobec operatora, a na dodatek będzie musiał wykonać tylko jeden przelew. Płatność możliwa jest również z poziomu aplikacji Mój T-Mobile.

Operator informuje też, że promocja dostępna jest dla klientów w dowolnym momencie, tzn. nie muszą oni kupować wszystkich usług za jednym zamachem, tylko mogą dobierać je w miarę możliwości (jeśli na przykład czekają na zakończenie umowy u innego dostawcy) i potrzeb.

Promocja dostępna jest m.in. na dedykowanej stronie internetowej T-Mobile.