smartfon telefon OTVARTA logo
fot. Pexels, OTVARTA

Nowa oferta w sieci OTVARTA – no limit + nawet 31 GB internetu za 29 zł

Sieć OTVARTA zainaugurowała swoją działalność w Polsce w marcu 2018 roku, czyli już ponad rok temu. Jako że konkurencja w segmencie usług telekomunikacyjnych jest bardzo duża, operator cały czas dostosowuje swoją ofertę tak, aby była ona atrakcyjna dla klientów. Teraz dołączył do niej nowy abonament za 28,99 złotych z pakietem nawet 31 GB internetu.

OTVARTA – oferta

Operator ma obecnie w swoim portfolio w sumie sześć abonamentów, z których tylko dwa związane są z 24-miesięczną umową terminową (O! Pełna opcja! i O! Mam wszystko!). W pozostałych czterech przypadkach klient może wypowiedzieć umowę w każdym momencie z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Najtańszy abonament w OTVARTA (O! Najtańsza!) kosztuje zaledwie 7,99 złotych i obejmuje 60 minut do wszystkich (+ nielimitowane w obrębie sieci), paczkę 2 GB internetu oraz tzw. pakiet wakacyjny. Najbardziej „kompleksowy” jest natomiast O! Korzystna! za 17,99 złotych miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich, a także nawet 21 GB internetu (przy przeniesieniu numeru; w przypadku wybrania nowego numeru jest to 11 GB). W tej ofercie również jest tzw. pakiet wakacyjny, tj. 500 minut rozmów w UE na 14 dni (wychodzących wymiennych na przychodzące i SMS-y w stosunku 1:1; można go włączyć maksymalnie dwa razy w roku).

OTVARTA – nowy abonament za 28,99 złotych

Operator dołączył do swojego portfolio nową ofertę nazwie O! Swobodna!, która wygląda bardzo konkurencyjnie. Za wspomniane już 28,99 złotych miesięcznie klient otrzymuje nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich, a także pakiet 31 GB internetu (przy przeniesieniu numeru; w przypadku wybrania nowego jest to 21 GB). Do tego są jeszcze tzw. pakiet wakacyjny i wsparcie dla technologii HD Voice (to ostatnie jest dostępne w każdym abonamencie).

Abonament O! Swobodna! sprzedawany jest wraz z umową bezterminową, którą można wypowiedzieć w każdym momencie. Należy jednak pamiętać, że do pierwszego rachunku doliczona zostanie opłata aktywacyjna w wysokości 24 złotych.

Na koniec dodam, że OTVARTA wykorzystuje infrastrukturę Plusa (a konkretniej Polkomtela) do świadczenia swoich usług.

Źródło: OTVARTA