(fot. Orange)

Dobra zmiana w nju mobile. Dodatkowe GB za staż będą przyznawane automatycznie

Klienci nju mobile mogą liczyć na całkiem atrakcyjną ofertę już na sam start, a z czasem zyskują dodatkowe bonusy. Brzmi to naprawdę dobrze, ale do tej pory miało jedną wadę – nagrody za staż były przyznawane po włączeniu specjalnej usługi, o czym niektórzy mogli nie wiedzieć lub po prostu zapomnieć po przejściu do nju mobile.

Orange Polska poinformował o zmianach wdrożonych w ofercie nju mobile. Od dziś nowi klienci kupując w abonamencie plan podstawowy lub internetowy automatycznie będą mieć włączoną usługę „im dłużej, tym lepiej”, która zapewnia dodatkowe, atrakcyjne bonusy za staż.

Zmiana jak najbardziej na plus – nie trzeba pamiętać o aktywacji specjalnej usługi, a zyskać można znacznie większe pakiety internetu. Ze zmiany powinno skorzystać sporo osób, bowiem jak wynika z danych udostępnionych przez Orange, do tej pory usługa „im dłużej, tym lepiej” była uruchamiana przez 55% klientów nju. Natomiast teraz będzie aktywna u wszystkich nowych klientów.

Włączenie opisywanej usługi przynosi następujące korzyści:

  • po 3 miesiącach (3 pełnych okresach rozliczeniowych) nie ma już minimalnej kwoty rachunku 9 zł, jak ktoś nie korzysta to nic nie płaci
  • po 6 miesiącach liczba GB zostaje podwojona
  • po 12 miesiącach liczba GB zwiększa się 2,5 krotnie
  • po 24 miesiącach liczba GB zwiększa się 3 razy

Weźmy na przykład ofertę „bez limitu 29 zł”. Klient na start otrzymuje pakiet 10 GB internetu. Natomiast dzięki aktywacji usługi „im dłużej, tym lepiej” po pół roku ma już 20GB, po roku 25GB, a po dwóch latach 30GB. Podobnie wygląda to w przypadku oferty „bez limitu 39 zł”, tylko liczba GB wzrasta tu z początkowych 20 do maksymalnie 60 GB.

Z kolei osoby, które zdecydowały się korzystać z internetu mobilnego (nju internetowy) na starcie mają do dyspozycji 40GB za 29 zł. Po pół roku jest już 80GB, po roku 100GB, a po dwóch latach aż 120GB. W obu wymienionych ofertach aktywacja jest bezpłatna, a korzystanie nie wpływa na końcową cenę.

źródło: materiały prasowe Orange