IKEA Animal Crossing New Horizons

Lubicie katalogi IKEA i Animal Crossing? No to mam coś specjalnie dla Was!

To nie pierwszy raz, kiedy duża korporacja wykorzystuje jakąś popularną grę do promocji swojego nowego produktu. Jednak tak pomysłowo i kreatywnie zorganizowanych akcji marketingowych ze świecą szukać. IKEA wpadła na naprawdę świetny pomysł!

IKEA + Animal Crossing: New Horizons = <3

Takie akcje marketingowe lubię! Tajwański oddział IKEA postanowił wykorzystać ogromną popularność gry Animal Crossing: New Horizons do promocji swojej nowej oferty mebli. Firma niedawno opublikowała swój najnowszy katalog, a teraz postanowiła odtworzyć go przy pomocy… Animal Crossing! Efekt można nazwać nie tylko zabawnym, ale i skutecznym – bo o nowej wersji katalogu pisze mnóstwo serwisów na całym świecie.

Muszę przyznać, że ta konkretna akcja szwedzkiej firmy została wymyślona i zrealizowana perfekcyjnie. Widać, że graficy spędzili sporo czasu na kreatywnym odwzorowaniu oryginalnego katalogu. Jeśli chcecie obejrzeć więcej zdjęć, to zapraszam do specjalnej galerii utworzonej na oficjalnym tajwańskim profilu IKEA na Facebooku.

Oryginalny katalog wraz z wersją Animal Crossing: New Horizons.

Niestety, na tę wyjątkową wersję katalogu IKEA raczej nie mamy co liczyć w Polsce. Wydanie to stworzono specjalnie na tajwański rynek, choć kto wie, akcja ta nabrała już na tyle dużego rozgłosu, że szwedzka firma być może rozważy ekspansję specjalnej wersji swojego katalogu również i na inne rynki. Ja z przyjemnością przejrzałbym go na żywo.

Polecamy również: