Nintendo Game Watch Super Mario Bros

Jubileuszowa konsola Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros już dostępna w Polsce!

Świat gier komputerowych żyje obecnie wielkimi premierami. Na rynku pojawiły się już konsole nowej generacji Sony i Microsoftu, a także tytuły im towarzyszące, takie jak chociażby nowy Assassin’s Creed czy najnowsze Call of Duty. Również Nintendo wypuściło na rynek swoją nową konsolę… a raczej starą, ale za to w jubileuszowym wydaniu.

Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros

Co jak co, ale Nintendo potrafi świętować. Jakiś czas temu na 35-lecie marki Super Mario Bros zapowiedziano wiele specjalnych gadżetów i gier. Były to zarówno całkowicie nowe produkty, jak chociażby dość szalone Mario Kart Live: Home Circuit, jak i reedycje znanych nam już dobrze klasyków, w tym świetny zestaw trzech kultowych tytułów z Mario w roli głównej – Super Mario 3D All-Stars.

Moją uwagę w pełni jednak przykuło nowe urządzenie Nintendo. A raczej stare, bo mamy tu do czynienia z kultowym (lecz odświeżonym) Game & Watchem! Na konsolce znajdziemy trzy preinstalowane tytuły, Super Mario Bros, Super Mario Bros: The Lost Levels i specjalnie zmodyfikowaną wersję gry Ball.

Co ciekawe (i godne pochwały), Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros naładujemy przy pomocy kabla USB-C. W urządzeniu, oprócz gier, znajdziemy również specjalny zegar cyfrowy, jest to więc prawdziwa gratka dla fanów wąsatego hydraulika.

Konsolka Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros jest już dostępna w Polsce, jej ceny zaczynaja się od około 220 złotych.

Cena jest więc zaskakująco przystępna jak za taki kolekcjonerski gadżet, bo Nintendo znane jest z niekiedy dość wysokich cen swoich produktów. Dodatkowo warto zauważyć, że według wstępnych opinii, Game & Watch: Super Mario Bros jest wykonany z ogromną dbałością o detale i może świetnie się sprawdzić, np. jako świąteczny prezent dla fana gier wideo.

O ile urządzenie będzie jeszcze dostępne w okolicach świąt, bo nowy Game & Watch jest produktem limitowanym, wyprodukowanym na wspomnianą 35. rocznicę serii Super Mario Bros. A jak nauczyła nas przeszłość w postaci pamiątkowych konsol Nintendo Classic Mini NES i SNES – takie gadżety potrafią szybko znikać z półek sklepowych ;)

Konsolę możecie kupić w Media Expert

Zobacz też: