Niewyjaśnione historie w wydaniu AMD. Nadchodzi tablet z Windows 8? (wideo) - Tabletowo.pl

Niewyjaśnione historie w wydaniu AMD. Nadchodzi tablet z Windows 8? (wideo)

Tabletowo.pl Niewyjaśnione historie w wydaniu AMD. Nadchodzi tablet z Windows 8? (wideo) Nowości

Na oficjalnym kanale AMD na YouTube pojawił się film promujący nowe, tajemnicze urządzenie tej firmy. Utrzymany w klimacie zjawisk nadprzyrodzonych, opowiada historię dwójki badaczy, którzy wkradli się do laboratorium AMD i w jednostce centralnej jednego z komputerów odkryli coś „zmutowanego”, zimnego i niebędącego laptopem. Nasz typ? Tablet.

Chcielibyśmy zdradzić Wam więcej szczegółów, ale tych AMD poskąpiło. Jak głosi plansza umieszczona na końcu filmu, wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane 9. października, czyli jutro. Nie jesteśmy pewni, czego możemy się spodziewać: czyżby oficjalnego tabletu AMD mającego stanąć w szranki z Microsoft Surface? Jego mózgiem mógłby być procesor Hondo, o którym zaczęło być głośno w połowie ubiegłego miesiąca. AMD Hondo to dwurdzeniowa jednostka taktowana zegarem 1GHz i wspomagana przez nowoczesny układ graficzny Radeon HD 6250 276MHz. W kwestii systemu operacyjnego, najbezpieczniej założyć, że będzie nim Windows 8, który znalazł miejsce we wnętrzach dziesiątek tabletów, hybryd i ultrabooków wyposażonych w procesory o architekturze x86 i ARM. Pierwsze trafią na rynek pod koniec października, tuż po oficjalnej premiera ósmej odsłony okienkowego oprogramowania Microsoftu. Czy tajemnicze urządzenie AMD dołączy do nich?

Chcielibyśmy, aby tak się stało. Różnorodności na rynku nigdy nie za wiele, a skoro AMD zdecydował się na tak odważny ruch, jak publikacja filmu z ciekawskimi badaczami w rolach głównych, w rękawie musi kryć coś absolutnie wyjątkowego.

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona