Nexus 7 32GB w sprzedaży od 29 października, 3G coraz bliżej? - Tabletowo.pl
Ważne

Nexus 7 32GB w sprzedaży od 29 października, 3G coraz bliżej?

Tabletowo.pl Nexus 7 32GB w sprzedaży od 29 października, 3G coraz bliżej? Asus Nowości Plotki / Przecieki

Google Nexus 7 jest jednym z najpopularniejszych tabletów dostępnych na rynku. Początkowo można go było nabyć w dwóch wersjach pojemnościowych: 8GB i 16GB (w Polsce wyłącznie drugą). Od dłuższego czasu w sieci pojawiają się mniej lub bardziej potwierdzone spekulacje dotyczące zbliżającej się premiery edycji z 32GB pamięci wewnętrznej oraz 3G. Dziś poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące tego tematu.

Według najnowszych wieści, pochodzących ze sklepu Staples, Nexus 7 32GB ma trafić na półki sklepowe 29 października (tego samego dnia, na który zapowiedziana została konferencja prasowa Google). Urządzenie ma zadebiutować w zastępstwie wersji z 16GB pamięci i kosztować tyle samo – 249 dolarów. O istnieniu urządzenia wiemy już od dłuższego czasu, bowiem nie tak dawno przypadkowo zostało sprzedane pewnemu Japończykowi.

Z kolei Nexus 7 3G (zresztą też z 32GB pamięci) pojawił się w tajwańskim urzędzie NCC, tamtejszym odpowiedniku amerykańskiego FCC. Spekuluje się, że produkt we wspomnianej konfiguracji może kosztować 299 dolarów, aczkolwiek nie wiadomo ile jest w tym prawdy.

Wszystko powinno się wyjaśnić w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona