Nexus 7 2013 w białej odsłonie. Niestety, tylko wersja 32GB WiFi - Tabletowo.pl

Nexus 7 2013 w białej odsłonie. Niestety, tylko wersja 32GB WiFi

Tabletowo.pl Nexus 7 2013 w białej odsłonie. Niestety, tylko wersja 32GB WiFi Asus Ciekawostki Nowości

Czepialscy stwierdzą, że jest to news z serii „zapchajdziura”, ale nic z tych rzeczy. Stali Czytelnicy Tabletowo.pl doskonale zdają sobie sprawę z tego, że uwielbiam białą elektronikę (biały iPad, biały HTC One X, biała słuchawka Bluetooth…). Myślę również, że nie tylko ja zwracam uwagę na kolor urządzenia, które kupuję. To z kolei sprawia, że muszę wspomnieć o nowości, która zagościła dziś w sklepie Google Play. Wraz z oficjalną prezentacją LG G Pad 8.3 Google Play Edition, do sklepu trafiła biała wersja kolorystyczna tabletu Nexus 7 drugiej generacji (2013).

I to tak naprawdę koniec dobrych informacji – teraz lawina tych złych. Po pierwsze, biały Nexus 7 można kupić wyłącznie przez sklep Google Play, który w Polsce nie jest dostępny. Żeby tego było mało, można go kupić jedynie w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Wielkiej Brytanii.

Po drugie, dla wielu ważniejsze (jakby nie było z pierwszą niedogodnością można sobie poradzić, sprowadzając sprzęt na własną rękę) – Asus z Google zdecydowali się na wydanie tylko jednej wersji białego Nexusa. Jest to wersja 32GB WiFi, czyli bez łączności LTE.

Biały Nexus 7 oferuje oczywiście te same parametry techniczne, co czarny (więcej na jego temat). Kosztuje 270 dolarów.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona