Nadchodzi Acer Aspire Switch 10 z ekranem dokowanym w dwie strony | Tabletowo.pl

Nadchodzi Acer Aspire Switch 10 z ekranem dokowanym w dwie strony

Dołącz do dyskusji 0
acer_aspire_switch_10_2

Nie wiem czy pamiętacie pierwsze urządzenie hybrydowe Acera, z 10,1-calowym ekranem i odpinaną klawiaturą, pracujące pod kontrolą Windowsa? Był nim model Acer Iconia Tab W500, zaprezentowany na MWC 2011 – jeszcze z Windowsem 7. Jakiś czas później, po prawie dwóch latach, na rynku zadebiutował jego następca – Iconia Tab W510 – z Windowsem 8. Okazuje się, że producent postanowił wrócić do tego pomysłu. Wkrótce powinniśmy poznać Acera Aspire Switch 10.

Ze zdjęć prasowych załączonych w tym wpisie można wywnioskować, że ekran będzie można wpinać w klawiaturę w dwie strony. Gdy będziemy chcieli korzystać z produktu jak z laptopa – wyświetlacz skierujemy w naszą stronę, przodem do klawiatury. Jeśli jednak będziemy potrzebowali użyć urządzenia w trybie tabletowym, bez problemu ekran zadokujemy tak, by jego obudowa leżała na klawiaturze. Będzie go można użyć również w trybie prezentacji. Oczywiście klawiaturę można również odstawić na bok i korzystać z samego ekranu jak ze zwykłego tabletu.

Parametry techniczne modelu póki co nie są znane, ale wiele (nazwa) wskazuje na to, że będzie oferował 10,1-calowy wyświetlacz oraz, to akurat oczywiste patrząc na zdjęcia prasowe, system operacyjny Windows 8.1.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy i w jakiej cenie Acer Aspire Switch 10 zadebiutuje na rynku.

acer_aspire_switch_10_1

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona