Na targach CES prawdopodobnie zobaczymy LG G Flex 2 ze Snapdragonem 810

Na targach CES 2015 prawdopodobnie zobaczymy LG G Flex 2 ze Snapdragonem 810

Dołącz do dyskusji 0

Wygląda na to, że LG będzie miało bardzo mocny początek roku, ponieważ na styczniowych targach CES w Las Vegas możemy poznać G4 oraz wygięty phablet G Flex 2. Ostatnio Qualcomm wrzucił do sieci informację, że zobaczymy nowe urządzenie pracujące pod kontrolą układu z rodziny Snapdragon 800 i możliwe, że chodziło właśnie o nowego Flexa. Teraz podobne informacje trafiły do nas z innej strony.

Koreański portal Naver poinformował, że LG G Flex 2 zostanie zaprezentowany już na targach CES, które zaczynają się za kilka dni. Według niego będzie wyposażony w najnowszy procesor amerykańskiej firmy, czyli 64-bitowy Snapdragon 810, który jest wyposażony w 8 rdzeni. Wspierać będzie również szybką łączność LTE-A. Nie ma niestety żadnych konkretnych informacji o najciekawszym elemencie tego modelu, czyli ekranie. Jednak różne plotki podają, że możemy dostać w nim 5 lub 5,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD. Oczywiście możemy spodziewać się również „samo-leczących” się plecków urządzenia, jak w pierwszym Flexie.

Targi CES zapowiadają się coraz bardziej interesująco, a wszystko wskazuje na to, że już na początku roku będziemy mieli wysyp urządzeń ze Snapdragonem 810. Wiadomo już, że Samsung Galaxy Note 4 LTE-A dostanie ten układ.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona