Na IFA 2011 poznamy ViewSonic ViewPad 7e. Znamy cenę ViewPad 7x - Tabletowo.pl
Ważne

Na IFA 2011 poznamy ViewSonic ViewPad 7e. Znamy cenę ViewPad 7x

Tabletowo.pl Na IFA 2011 poznamy ViewSonic ViewPad 7e. Znamy cenę ViewPad 7x Nowości

Im bliżej targów IFA 2011, tym więcej ciekawych informacji pojawia się na temat tabletów, których premiera ma mieć miejsce w Berlinie. Wiemy już, że Samsung zaprezentuje Galaxy Tab 7.7, Toshiba – kolejny tablet z Honeycomb, natomiast HTC – najprawdopodobniej – przedstawi Puccini. Okazuje się, że do tego grona dołączy także firma ViewSonic, która wystawi na swoim stoisku model ViewPad 7e.

Na temat ViewPad 7e nie wiemy nic więcej poza informacjami, jakimi postanowił podzielić się producent na kilka dni przed berlińskimi targami. I tak, wiadomo, że sprzęt posiada 7-calowy ekran o nieznanej rozdzielczości (można się spodziewać 800 x 480 lub 1024 x 600 pikseli) z multitouch, WiFi, Bluetooth, wyjście HDMI oraz dostęp do preinstalowanej aplikacji Amazon Kindle.

Z jedynego zdjęcia przedstawiającego najnowsze dziecko ViewSonic, jakie jest obecnie dostępne w sieci, można wywnioskować dwie rzeczy: że tablet będzie miał kamerkę oraz będzie pracował w oparciu Androida – i nie będzie to Honeycomb (dotykowe przyciski pod ekranem). Najprawdopodobniej urządzenie będzie działało pod kontrolą Androida Froyo lub Gingerbread.

Podczas IFA 2011 na stosiku ViewSonic zobaczymy także: 7-calowy tablet z HoneycombViewPad 7x, który został wyceniony na 349 euro oraz ViewPad 10pro (499 euro). Jedyną nowością będzie ViewPad 7e, którego cena ma wynosić 169 euro. Rynkowego debiutu urządzenia możemy się spodziewać w czwartym kwartale roku.

źródło, ViewSonic

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona