Na CES 2015 za kulisami pokazano Galaxy S6, Xperię Z4 oraz LG z obustronnie wygiętym ekranem? | Tabletowo.pl

Na CES 2015 za kulisami pokazano Galaxy S6, Xperię Z4 oraz LG z obustronnie wygiętym ekranem?

Dołącz do dyskusji 0

Targi CES w tym roku nie są idealne dla fanów dużych premier, ponieważ ich prawie nie ma. Do głowy przychodzą mi jedynie dwa ciekawe urządzenia Asusa (Zenfone 2 oraz Zenfone Zoom) oraz LG G Flex 2. Większość interesujących produktów od największych koncernów zobaczymy na targach MWC w Barcelonie lub osobnych konferencjach. Okazuje się jednak, że wiele produktów zostało pokazanych za kulisami.

Zacznijmy od zdjęcia, które macie na samej górze. Przedstawia ono 6-calowy phablet LG z plastikowym ekranem AMOLED o nazwie „Active Bending”. Jego rozdzielczość to tylko 1280 x 720 pikseli, ale jest on wygięty podobnie jak w Galaxy Note Edge. Różnica polega na tym, że produkt LG został wygięty z dwóch stron. Według niektórych plotek takie rozwiązanie zobaczymy również w Samsungu Galaxy S6.

Według przecieków również za zamkniętymi drzwiami Sony pokazało operatorom nadchodzącą Xperie Z4. Podobnie zrobił Samsung, który zaprezentował już Galaxy S6. Jeśli jest to prawdą to tylko dla przeciętnego zjadacza chleba te targi mogą wydawać się przeciętne. Ale za to MWC zapowiadają się znakomicie!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona