MyPhone będzie aktualizował swoje smartfony do Androida Nougat

Producent urządzeń mobilnych z Wrocławia podaje listę urządzeń, które mogą liczyć na aktualizację do Androida Nougat w najbliższym czasie. To dobre wieści, zwłaszcza, że od firm nie będących globalnymi graczami technologicznymi nie oczekujemy zwykle takiej uwagi w kwestii oprogramowania.

MyPhone obecnie pracuje nad aktualizacjami do kilku modeli HAMMER. Ta w pierwszej kolejności ma objąć flagowy model Hammer Axe Pro. Android 7.0 Nougat powinien trafić na niego jeszcze w lipcu. Posiadacze tych urządzeń mogą pilnie wypatrywać powiadomienia o aktualizacji OTA (Over-The-Air).

Reklama

Proces aktualizacyjny stopniowo rozszerzany będzie o kolejne Hammery. Następne w kolejce są Hammer Energy oraz Hammer Iron 2. Jednocześnie firma przypomina, że wszystkie nowe modele myPhone wprowadzane do końca roku również będą miały nowszy system.

Całkiem możliwe, że w późniejszym czasie zostanie zaktualizowany również Hammer Axe M LTE.

MyPhone Hammer Axe Pro

Choć Android 7.0 nie jest najnowszą wersją systemu Google, a tuż za rogiem premiera wersji 8.0, to następca Androida Marshmallow wprowadził sporo funkcji zapewniających lepsze bezpieczeństwo danych i poprawiających zarządzanie energią smartfona. Od tej edycji systemu możliwe jest również korzystanie z Android Pay, o ile tylko urządzenie wyposażone jest w moduł NFC.

źródło: MyPhone