[MWC 2015] Konferencję Samsunga czas zacząć. Już za chwilę oficjalnie poznamy tegoroczne flagowce | Tabletowo.pl

[MWC 2015] Konferencję Samsunga czas zacząć. Już za chwilę oficjalnie poznamy tegoroczne flagowce

Dołącz do dyskusji 0

Na początku stycznia, podczas konferencji na targach CES w Nowym Jorku, mieliśmy nadzieję na prezentację Samsunga Galaxy S6 i S6 Edge. Dziś już jednak nie ma nikt żadnych wątpliwości, że dosłownie za moment nasze oczy ujrzą najnowszego flagowca południowokoreańskiego producenta. Jesteście gotowi?

Co prawda nie spodziewam się jakichś rewolucji, szczególnie po tym, jak w sieci pojawił się hands-on Samsunga Galaxy S6 Edge. Może jednak producent zaskoczy nas czymś jeszcze? Osobiście sądzę, że nie o wszystkim jeszcze wiemy… Już za kilka minut ta niewiedza powinna zniknąć. Zapraszam więc do wspólnego oglądania.

http://youtu.be/CVk3ZWrhHxc

Aktualizacja

Konferencja Samsunga zakończona, Samsung Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge zaprezentowane. Większość plotek oczywiście zostało potwierdzonych. Nowości jest jednak tak dużo, że szykujemy dla Was osobny wpis.

Aktualizacja 2

Oto wspomniany wpis, zapraszamy do lektury: [MWC 2015] Oto nowy Samsung Galaxy S6 i S6 Edge!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona