Krótko: Sprawdźmy, co Samsung pokaże na CES 2015 (live streaming)

Konferencja prasowa LG Electronics i Asus już za nami. Teraz, dokładnie o godzinie 23:00, startuje kolejny event, tym razem organizowany przez Samsunga. Tradycyjnie zachęcamy do wspólnego oglądania ;).

Co do transmisji Samsunga na CES 2015 nie mamy żadnych konkretów. Producent moim zdaniem uchylił rąbka tajemnicy poprzez miniaturkę wideo, na którym widnieją: telewizor, na nim piłka (może Samsung zaprezentuje sportowe gadżety?), żarówka (według mnie inteligentne oświetlanie lub sterowanie smartfonem), zegarek, smartfon, serce (czyżby akcesoria dbające o nasze zdrowie?), głośnik oraz aparat. Jestem bardzo ciekawy czy Samsung rzeczywiście zaprezentuje te wszystkie urządzenia… czy może znalazł jakiś inny sprytny sposób, by je ze sobą połączyć?

Aktualizacja:

Niestety z wymienionych wyżej urządzeń zobaczyliśmy tylko nowe telewizory SUHD działające w oparciu o system Tizen oraz elegancko wyglądające głośniki. Oprócz tego pojawiły się pralki, lodówki oraz piekarniki… czyli w zasadzie nic co by nas interesowało. ;)

Z rzeczy bardziej nam bliskich zaprezentowano jedynie kucharskie edycje tabletów oraz serwis Milk Music do odtwarzania, kontrolowania, streamingowania i transmitowania muzyki na kilku urządzeniach.

Komentarze

 • Piotr

  czyli na razie z S6 nici…

  • Jak dla mnie niemal pewna jest premiera S6 na MWC :)

   • Piotr

    Nie można się z tym nie zgodzić Pani Katarzyno biorąc pod uwagę wcześniejsze daty premier urządzeń Samsunga z tej linii :)

    • Nie trzeba mi “paniować”. Kasiu wystarczy ;-)

     • Piotr

      ok Kasiu, zapamiętam ;-)

 • Rafał Jarosz

  N o nawet mnie nie denerwujcie że nie będzie note 8.4…. #%^!

  • pewnie będzie, ale na MWC. CES nie to do końca targi stricte mobilne :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona