MSI S20 Slidebook - slider z Windows 8 za 1099 dolarów - Tabletowo.pl

MSI S20 Slidebook – slider z Windows 8 za 1099 dolarów

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl MSI S20 Slidebook - slider z Windows 8 za 1099 dolarów Nowości

Pierwsze urządzenia z Windows 8 debiutują dziś w sprzedaży. Nic więc dziwnego, że producenci prześcigają się w informowaniu o dostępności i cenach swoich produktów z najnowszą wersją systemu operacyjnego Microsoftu. Do tego grona dołączyła firma MSI, która ujawniła ile będzie kosztowała jej hybryda – MSI S20 Slidebook, znana wcześniej jako Slider S20.

Urządzenie, którego oficjalny debiut miał miejsce na targach Computex 2012, jest interesującym produktem. Dzięki specjalnemu mechanizmowi możemy wysunąć klawiaturę spod dotykowego wyświetlacza i korzystać ze sprzętu jak z ultrabooka. Co więcej, ekran można postawić pod dowolnym kątem – można nim swobodnie manewrować, mniemam, że podobnie jak w Toshibie Satellite U920t.

Na pewno, poza parametrami technicznymi, o których za chwilę, ciekawi Was ile waży i jak gruby jest ten sprzęt. Otóż jego waga, to 1kg (ekipa Engadget, która miała z nim do czynienia stwierdziła, że jest niewiarygodnie lekki), a jego grubość to 19,8 mm.

Specyfikacja techniczna MSI S20 Slidebook pracuje w oparciu o Windows 8 dzięki procesorowi Intel Core i5 Ivy Bridge, a na jego pokładzie znajdziemy 11,6-calowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, 4GB RAM oraz SSD o pojemności 128GB. W jego obudowie znalazło się miejsce dla wyjścia miniHDMI, dwóch portów USB 3.0, Ethernet, slotu kart SD oraz 3.5 mm jacka audio. Sprzęt oferuje WiFi, WiDi, Bluetooth 4.0 oraz akumulator o pojemności 3900 mAh, mający zapewniać do 7 godzin pracy.

MSI S20 Slidebook trafi do sprzedaży pod koniec listopada w cenie wynoszącej 1099 dolarów.

Tabletowo.pl MSI S20 Slidebook - slider z Windows 8 za 1099 dolarów Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona