Motorola Xoom w Europie: już za chwileczkę…. już za momencik… | Tabletowo.pl

Motorola Xoom w Europie: już za chwileczkę…. już za momencik…

Dołącz do dyskusji 0

Wedle doniesień serwisów Slashgear i Engadget Motorola oficjalnie potwierdziła swoje plany dotyczące Europy i jej najnowszego tabletu. Wszystko wskazuje na to, że Motorola Xoom zadebiutuje w Europie już w drugim kwartale bieżącego roku. Narazie nic nie wiadomo na temat cen tabletu na naszym kontynencie. Niestety widząc co z cena dzieje się w USA (czytając Tabletowo wiecie, że ciągle podlega ciągłym zmianom ;-) w jednym, niekorzystnym kierunku) gdzie w aktualnie najlepszym wypadku ma kosztować $799,99 zastanawiam się czy jest się z czego cieszyć i na co czekać?

Wedle doniesień obu serwisów od razu mają byc zaoferowane dwie wersje urządzenia czyli „3G + Wi-Fi” i „tylko Wi-Fi „. Z praktycznego p. widzenia różnica w cenie będzie musiała być naprawdę duża aby skusić chętnych do zakupu urządzenia bez modemu 3G. Przy okazji, już wiemy dlaczego ten model nie będzie na razie oferowany w USA – „zapłać $20,00 by odblokować Wi-Fi” – chyba nawet tam nikt nie kupiłby „cyfrowej ramki do zdjęć” za 800 dolarów :-). Powoli czas zaczać się zastanawiać… co dla każdego z nas jest w tablecie najważniejsze… port USB, czytkik kart, wyświetlanie/nagrywanie 3D czy modem 3G.

Ile wg Was będą kosztować w Europie (i u nas… bo to trochę osobna historia) oba modele tego tabletu?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona