Motorola Xoom: "tragedia z WiFi" potwierdzona - Tabletowo.pl
Ważne

Motorola Xoom: „tragedia z WiFi” potwierdzona

Tabletowo.pl Motorola Xoom: "tragedia z WiFi" potwierdzona Ciekawostki Motorola Nowości

Jak donosi serwis Droid-life cena Motoroli Xoom została oficjalnie potwierdzona przez BestBuy, a dokładniej przez ich przyszłotygodniową (ukaże się 20-stego lutego) ulotkę informacyjną. Jeśli ktoś z Was planował zakup tego tabletu i cieszył się z wiadomości dotyczącej jego ceny (tzn. około $700) mamy złe wiadomości. Nasze późniejsze doniesienia dotyczące „wzrostu” ceny się potwierdziły. Jeśli macie znajomych (lub jesteście) w USA i chcecie zostać właścicielami nowego tabletu Motoroli, którego sprzedaż rozpocznie się 24-tego lutego musicie przygotować się na wydatek następujący:

  • $799,00 – za tablet
  • + $20,00 – za pierwszy miesiąc taryfy przesyłu danych w sieci Verizon (aby ODBLOKOWAĆ Wi-Fi w tablecie) – w obecnej chwili nie wiadomo czy będzie można bezkarnie zrezygnować z tej usługi zaraz po zakupie (gdyby takiej możliwości nie było to szczerze mówiąc zastanawiam się po co Motorola zadawała sobie trud tworzenia tego gadżetu)
  • + $0,00 – $x,xx – za aktywację w sieci operatora
  • RAZEM: minimum $819,00

Przy kwocie $699,00 sam byłem w 99,9% zdecydowany na zakup (jak najszybszy) tego tabletu, w obecnej sytuacji (+ nie wiadomo co z „bootloaderem”; nie wiadomo co z potencjalnymi aktualizacjami -> patrz jak Motorola traktuje klientów swoich smartfonów) mówię PASS. A Wy?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona