Moto G 2016 jednak bez czytnika linii papilarnych | Tabletowo.pl

Moto G 2016 jednak bez czytnika linii papilarnych

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnio poznaliśmy niemal pełną listę parametrów Moto G 2016 oraz Moto G Plus. Przy okazji pojawiła się sugestia, że wbrew wcześniejszym doniesieniom, oba smartfony zostaną wyposażone w czytnik linii papilarnych. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że ten element znajdzie się wyłącznie w modelu z Plusem w nazwie.

Co ciekawe, na początku roku Chen Xudong, szef Lenovo na Chiny i Azję, w wywiadzie dla portalu Tech Sina zarzekał się, że wszystkie smartfony z serii Moto zostaną wyposażone w minimum 5-calowe wyświetlacze oraz czytniki linii papilarnych. O ile to pierwsze znajduje potwierdzenie w rzeczywistości (Moto E otrzyma już nie 4,5-, a 5-calowy ekran), to już drugie nie do końca.

Od początku mówiło się, że czujnik biometryczny, rozpoznający wzór na opuszce palca właściciela, zarezerwowany będzie dla Moto G Plus. Ostatnio jednak pojawiła się sugestia, że Lenovo wyposaży w niego obu przedstawicieli serii Moto G. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że osoba odpowiedzialna za ten przeciek, wprowadziła nas (i siebie zresztą też) w błąd.

Otóż w niemieckim serwisie ebay pojawiły się panele przednie wraz z digitizerami, dedykowane do Moto G 2016 oraz Moto G Plus. Na załączonych grafikach jednoznacznie widać, że czytnik linii papilarnych jest tylko w drugim z ww. modeli. W przypadku pierwszego z nich, ramka pod wyświetlaczem jest zupełnie pusta.

Moto G 2016 oraz Moto G Plus zadebiutować mają już 17 maja, a więc dokładnie za tydzień.

Źródło: ebay, ebay @rquandt

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona