Ważne

Nową Moto G i Moto G Plus powinniśmy poznać 17 maja

Moto G, niezależnie od tego, czy mówimy o pierwszej, drugiej czy trzeciej generacji, był smartfonem o świetnym stosunku parametrów do ceny. Mam wielką nadzieję, że po przejściu pod skrzydła Lenovo taki stan rzeczy w dalszym ciągu się utrzyma, czego powinniśmy się dowiedzieć już za kilka tygodni, a dokładniej 17 maja.

Jak możecie zobaczyć poniżej, Motorola rozesłała zaproszenia na konferencję prasową, która będzie miała miejsce 17 maja w New Delhi. Co prawda jest ono enigmatyczne i nie mówi nam zupełnie nic na temat produktu, który będzie prezentowany, aktualnie jedyną nowością, której oczekujemy, jest właśnie Moto G4 i wersja z Plusem – Moto G4 Plus. Zwłaszcza, że światowa premiera poprzednika miała miejsce również w Indiach, ale z tą różnicą, że w lipcu.

Motorola-India-event-invite-May-17

Co ważne, coś zdecydowanie musi być na rzeczy, bo polski oddział Lenovo również rozesłał do nas, dziennikarzy technologicznych, zaproszenie na swój event. On z kolei odbędzie się dzień później, 18 maja. Zaproszenie jest równie tajemnicze, co powyższe, ale już samo to sprawia, że mamy potwierdzenie nadchodzącej “jakiejś” nowości.

LENOVO_SAVE_THE_DATE_18.05.2016

Nowa Moto G Plus ma oferować aparat 16 Mpix i czytnik linii papilarnych umieszczony z przodu, podczas gdy w wersji podstawowej aparat ma mieć 13 Mpix i ma zabraknąć skanera. Oba modele mają być wyposażone w 5,5-calowe wyświetlacze, 16GB pamięci wewnętrznej, a ich obudowy mają być plastikowe – z metalową ramką dookoła.

Więcej informacji na temat nadchodzących urządzeń Moto powinniśmy poznać już za kilka tygodni.

źródło: liliputing, fonearena

Komentarze

 • DanSlenders

  ,,Moto G, niezależnie od tego, czy mówimy o pierwszej, drugiej czy trzeciej generacji, był smartfonem o świetnym stosunku parametrów do ceny”
  Polemizowałbym – co roku praktycznie to samo, za podobne pieniądze.

  • her

   ten jak zwykle anty moto

   • DanSlenders

    Anty co roku to samo, to raz.
    Dwa – Motorola miała w zeszłym roku szansę na flagowca idealnego, a wolała wydać dwa smartfony dość przeciętne w swojej klasie.

 • GSoil

  Ja nie mam nic przeciwko moto (jest to jedna z moich ulubionych firm), ale uważam, że ich smartfony z poprzedniego roku to jakaś porażka. To samo+kilka bajerów=wyższa cena. Może w tym roku będzie całkiem nieźle.

 • Mr Nobody

  Mam od 4 dni Moto 2gen i jestem bardzo zadowolony :)

  • Fedurrr

   Moto g 1st to było coś, moto -g 2nd dawało radę, następne już mało konkurencyjne zwłaszcza cenowo.

   • Mr Nobody

    Mogłem kupić 3gen, ale nie podobał mi się jej wygląd i plecki wiec wybrałem 2gen, która dzięki czystemu Androidowi daje radę :)

   • Mr Nobody

    Jak za czysty android to całkiem nie wiele się płaci, bo taki nexus 5x który bardzo mi się podoba kosztuje 1300 zł, a tu za 499 mogę mieć praktycznie to samo.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona