Mobile Vikings dorzuca 5 GB internetu do pakietu Perfekt MATCH. Bo ma taki gest

Ponad rok temu Mobile Vikings zaprezentowało ofertę dla poszukujących numeru na kartę, w postaci pakietów MATCH. Jeden z nich otrzymał właśnie bardzo przyjemną aktualizację.

Dodatkowe 5 GB internetu dla pakietu Perfekt MATCH

Gdyby spojrzeć na dotychczasowy cennik Mobile Vikings na kartę, to naszym oczom ukazałaby się tabelka z trzema podstawowymi taryfami: Solidny MATCH, Perfekt MATCH i Ekstra MATCH, za odpowiednio 20 złotych, 25 złotych i 35 złotych miesięcznie. Użytkownicy tych pakietów mogą korzystać z nielimitowanych połączeń krajowych oraz SMS-ów i MMS-ów. To się nie zmieniło.

Jedyną różnicą po najnowszej aktualizacji oferty jest to, że w opcji Perfekt MATCH zwiększono dostępny pakiet internetowy – z 20 GB na 25 GB. Informuje nas o tym oczobitne okienko, pojawiające się na stronie Mobile Vikings, kiedy tylko przejdziemy do sekcji oferty na kartę.

W tym momencie zatem, skrócony cennik Mobile Vikings MATCH wygląda następująco:

Ekstra MATCH traci na znaczeniu

Po tym godnym pochwały geście ze strony mobilnych Vikingów, opcja Ekstra MATCH staje się automatycznie znacznie mniej opłacalna – chyba że kogoś naprawdę urządza te 5 GB więcej. Trzeba jednak za nie zapłacić dodatkowe 10 złotych. Średnio to się kalkuluje, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby większość użytkowników Ekstra MATCH zmieniła pakiet na tańszy – przynajmniej do czasu, gdy Mobile Vikings zaktualizuje także Ekstra MATCHa.

Koniec końców – chyba każdy zyskuje na najnowszej zmianie – użytkownicy Perfekt MATCH dostają dodatkowe 5 GB, korzystający z Ekstra MATCH zejdą sobie z droższego pakietu, zaoszczędzając 10 złotych miesięcznie, i wszyscy zadowoleni ;)