Te smartfony Xiaomi dostaną aktualizację do MIUI 9. Na bank | Tabletowo.pl

Te smartfony Xiaomi dostaną aktualizację do MIUI 9. Na bank

Dołącz do dyskusji 0

W świecie, w którym czasem trudno wierzyć nawet swojej rodzinie, ciężko o rzetelne źródła przecieków. Na szczęście mamy w branży ludzi, na których możemy polegać jak na Zawiszy. Właśnie tak dotarły do nas informacje o tym, które smartfony Xiaomi dostaną aktualizację do nowej wersji oprogramowania MIUI 9 oraz Androida Nougat.

Co nieco o aktualizacji smarfonów Xiaomi mogliście przeczytać w tym wpisie Cichego. Sprawa jest jednak, jak to mówią, rozwojowa. Zawsze warto zyskać opinię kogoś w temacie, a nie bazować tylko na przeciekach, których wiarygodność trzeba raz po raz weryfikować.

I tak, zgodnie z informacjami ze źródeł, za których rzetelność jesteśmy sobie uciąć anteny NFC w smartfonie, podajemy listę urządzeń, które otrzymają MIUI 9 oraz aktualizację do Androida Nougat:

Oczywiście aktualizacja planowana jest też dla nowych urządzeń, które pojawią się na rynku, a nie miałyby Androida 7.0 bądź MIUI 9 „na start”. I trzeba pamiętać, że grono modeli, które ją otrzymają, będzie się z czasem powiększać – lista nie jest zamknięta i z pewnością pojawią się na niej również inne urządzenia.

Dziewiąta odsłona nakładki od Xiaomi to coś, na co czeka wielu użytkowników smartfonów tego producenta. Dobrą wieścią jest więc to, że pierwsze aktualizacje ruszą już w sierpniu, a więc szybciej, niż się spodziewaliśmy.

Czyli dobrze, co nie?

źródło: tajne/poufne

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona