Mikołajkowy prezent od Google dla użytkowników Nexusa 6P – aktualizacja do Androida 7.1.1 | Tabletowo.pl

Mikołajkowy prezent od Google dla użytkowników Nexusa 6P – aktualizacja do Androida 7.1.1

Dołącz do dyskusji 0

Po raz pierwszy w historii Nexusy nie mają oficjalnie najnowszej wersji Androida (Nougat), który jest na pokładzie najnowszego Pixela i Pixela XL. Urządzenia od Google działają na zielonym robocie z numerem 7.0, natomiast na urządzeniach Made By Google gości Android 7.1. W sieci krążyła plotka, że aktualizacja do najnowszej wersji ma rozpocząć się od 5 grudnia, a pierwszym urządzeniem, które ją dostanie, będzie Nexus 6P. Teraz oficjalnie się to potwierdza.

Informacje o aktualizacji stały się oficjalne dzięki amerykańskiemu oddziałowi Vodafone. Niektórzy zatem Mikołajki rozpoczną od komunikatu o dostępności aktualizacji na swoim urządzeniu. Google zacznie aktualizowanie swoich urządzeń od zeszłorocznego flagowca utworzonego we współpracy z Huawei – Nexusa 6P.

Będzie to aktualizacja Over The Air, a jej rozmiar będzie wynosił 650 MB. Cały proces będzie trwać dwa tygodnie, po których wszystkie urządzenia powinny mieć powiadomienia o dostępności aktualizacji.

Póki co nie ma informacji o aktualizacji dla innych urządzeń z serii Nexus od Google’a. Według wcześniejszych plotek, dzień po Mikołajkach, 7 grudnia, aktualizację do Androida 7.1.1 mają otrzymać Pixel i Pixel XL.

Źródło: VodafonePhanDroid

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona