Microsoft Surface taniej na Walentynki 2021. Nawet o 20%

Microsoft jest kolejną firmą, która przygotowała specjalną ofertę na Walentynki 2021. Z okazji tegorocznego Święta Zakochanych możecie kupić kilka urządzeń z serii Microsoft Surface taniej nawet o 20%. Są propozycje zarówno dla mniej, jak i bardziej wymagających użytkowników.

Jeśli szukaliście dla kogoś (lub siebie) prezentu na Walentynki 2021, to nie macie łatwego wyboru. Z okazji tegorocznego Święta Zakochanych namnożyło się bowiem tyyyle promocji, że trzeba się dobrze zastanowić, na którą się zdecydować. Chyba że mieliście na oku nowy komputer – wtedy wybór jest prostszy, bo możecie wybrać na przykład coś z oferty przygotowanej przez Microsoft.

Microsoft Surface taniej na Walentynki 2021. Nawet o 20%

Promocją objęto kilka kategorii urządzeń. Dla mniej wymagających użytkowników przygotowano do 10% rabatu na Surface Laptop Go. Osoby, które również szukają laptopa, ale z nieco wyższej półki, mogą zainteresować się z kolei Surface Laptop 3 w wersji z 13,5-calowym ekranem, który teraz jest tańszy o 15%. Na przykład konfiguracja z procesorem Intel Core i5 10. generacji, 8 GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 256 GB kosztuje obecnie 5799 złotych.

Microsoft Surface Pro X 2020 Laptop Go
Microsoft Surface Pro X i Surface Laptop Go (źródło: Microsoft)

Podobny rabat, tzn. 15% na Walentynki 2021, obowiązuje również na high-endowy laptop z odczepianym wyświetlaczem – Surface Book 3. Jako że dotychczasowe ceny tego urządzenia były wysokie, obniżka jest równie duża – w zależności od konfiguracji, od około 1000 złotych do nawet prawie dwóch tysięcy złotych.

Wyżej mogliście zobaczyć na grafice też Microsoft Surface Pro X – nie jest to przypadek, ponieważ ten tablet, wraz z klawiaturą Type Cover, możecie kupić taniej o 20% niż do tej pory. Identyczny rabat, tj. 20%, obowiązuje również na Microsoft Surface Pro 7 w zestawie z klawiaturą Type Cover. Wersję z procesorem Intel Core i5 10. generacji, 8 GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 128 GB możecie kupić już za 3899 złotych.

Promocje na urządzenia z serii Microsoft Surface na Walentynki 2021 obowiązują do najbliższej niedzieli, 14 lutego 2021 roku.