Microsoft poinformował, które Lumie dostaną aktualizację do Windowsa 10 jako pierwsze | Tabletowo.pl

Microsoft poinformował, które Lumie dostaną aktualizację do Windowsa 10 jako pierwsze

Dołącz do dyskusji 0

Od dłuższego czasu wiemy, że wszystkie Lumie z Windows Phone 8.0 lub 8.1 zostaną zaktualizowane do wersji 10 Mobile. Teraz dowiedzieliśmy się, które modele z tej popularnej w Polsce serii dostaną update jako pierwsze. Informacja pojawiła się na stronie Microsoftu, ale dosyć szybko została stamtąd usunięta. Na szczęście takie dane nigdy nie znikają z internetu.

Najważniejsze, że Windows 10 Mobile pojawi się na telefonach z 512 MB RAM, chociaż nie będą zachwycająco płynne na najnowszej wersji oprogramowania. Przejdźmy już do samej listy urządzeń. Otóż aktualizacja ma zostać wypuszczona w pierwszej kolejności do następujących modeli z linii Lumia: 430, 435, 532, 535, 540, 640, 640 XL, 735, 830 oraz 930.

Pozostałe urządzenia, takie jak phablety Lumia 1320 czy 1520, doczekają się aktualizacji w późniejszym terminie. Warto zauważyć, że pierwszeństwo otrzymały nowsze modele z rodziny Windows Phone’ów.

źródło: WMPowerUser przez gsmmaniak

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Sony planuje premierę nowego, fotograficznego smartfona na 3 sierpnia

Japończycy opublikowali także swoje wyniki finansowe za drugi kwartał 2015 roku

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona