Microsoft oferuje nawet 650 dolarów zniżki na Surface Pro 3! Musisz oddać tylko swojego MacBooka

Niedawno został oficjalnie zaprezentowany Surface Pro 3, czyli najnowszy tablet Microsoftu, który mocy ma więcej niż wiele notebooków. Zdania na jego temat są bardzo różne, co widać nie tylko w komentarzach, ale chociażby wpisach Piotra i Jakuba. Oczywiście to rynek pokaże czy nowy Surface okaże się sukcesem, ale Microsoft zamierza bardzo mu w tym pomóc.

Reklama

Jedną z najważniejszych rzeczy, o które musi zadbać Microsoft jest odpowiednia kampania reklamowa. Jednak to nie wszystko i amerykańska firma oferuje do 650 dolarów zniżki przy zakupie Surface Pro 3, jeśli oddamy w zamian swojego MacBook Air! Promocja trwa do 31 lipca, a urządzenie musi być w jednym kawałku. Oczywiście musi się też włączać.

Jeśli przypomnimy sobie ceny nowe tabletu Microsoftu i odejmiemy od tego zniżkę to wychodzi nam całkiem ciekawa oferta. Oczywiście problemem może być to, że właściciele MacBooków niechętnie będą zmieniać system operacyjny i swoje laptopy na tablety. Jednak warto wspomnieć o takim zagraniu Microsoftu, ponieważ może ono przynieść bardzo dobry efekt. A Waszym zdaniem dużo ludzi zdecyduje się na taką zamianę?

Ceny Surface Pro 3:

  • Intel Core™ i3, 64 GB oraz 4 GB RAM – 799 $
  • Intel Core™ i5, 128 GB oraz 4 GB RAM – 999 $
  • Intel Core™ i5, 256 GB oraz 8 GB RAM – 1,299 $
  • Intel Core™ i7, 256 GB oraz 8 GB RAM – 1,549 $
  • Intel Core™ i7, 512 GB oraz 8 GB RAM – 1,949 $