Microsoft Creators Update: które telefony dostaną aktualizację? | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Microsoft Creators Update: które telefony dostaną aktualizację?

Dołącz do dyskusji 0

Mobilne okienka nie miały wiele szczęścia i po prostu zostały zmiecione z rynku przez smartfony pracujące pod kontrolą Androida lub iOS. Szkoda, jednak nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Microsoft skazuje właśnie kolejne urządzenia ze swoim systemem na emeryturę. Jakie? Zobaczcie.

Bardzo podobała mi się filozofia, jaką kilka lat temu, wraz z Lumią 800, pokazał Microsoft. Wielkie „kafle”, mimo że pełne ograniczeń, miały w mojej opinii całkiem duży potencjał. Niestety, pozostali klienci najwyraźniej mieli inne zdanie. Warto tu przy okazji pochylić się nad aktualizacją Creators Update, i naprędce rzucić okiem na to, które smartfony z okienkami na pokładzie nadal będą cieszyć się wsparciem giganta z Redmond.

Zgodnie z oficjalną listą Microsoftu, posiadacze tych smartfonów mogą spać spokojnie:

Jak widać, kilka smartfonów cały czas może cieszyć się wsparciem, jednak ich lista raczej nie może być uznana za rozwojową. Na dobrą sprawę ogranicza to żywotność Windowsa w świecie smartfonów do zaledwie 11 propozycji, którą mogą nabyć najbardziej zagorzali fani Microsoftu.

Czy Waszym zdaniem podtrzymywanie tych jedenastu smartfonów przy życiu ma sens? Co musiałoby się stać, żebyście postanowili kupić Lumię lub inny telefon pracujący na Windowsie?

źródło: Microsoft

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona