Meizu M3 Max będzie miał rysik. Szykuje się godny rywal dla Samsunga Galaxy Note 7? | Tabletowo.pl

Meizu M3 Max będzie miał rysik. Szykuje się godny rywal dla Samsunga Galaxy Note 7?

Dołącz do dyskusji 0

Smartfony z rysikiem to wciąż segment rynku, w którym króluje Samsung. Jego seria Galaxy Note nie ma sobie równych. Owszem, inni producenci również próbują swoich sił, ale wciąż im daleko do rozwiązań lidera. Czy jego pozycji zagrozić może nadchodzący Meizu M3 Max?

Dodanie rysika do smartfona to żadna sztuka. Jest nią natomiast zaoferowanie rozbudowanych funkcji, które zmienią sposób korzystania z urządzenia. Najlepiej rozwiązał to Samsung w serii Galaxy Note, chociaż należy też zauważyć, że znaczne postępy pokazało również LG w Stylus 2. Swój pomysł pokaże wkrótce także Meizu.

5 września zadebiutować ma Meizu M3 Max. Smartfon ma być dostępny w dwóch wersjach: zwykłej i oferującej wsparcie dla rysika mPen. Oba warianty mają się różnić też ilością pamięci wewnętrznej. Pierwszy ma mieć 32GB, natomiast drugi 64GB przestrzeń na pliki użytkownika. Wszystko to wpłynie oczywiście również na cenę urządzenia. Według plotek, ma ona wynosić – odpowiednio – 1799 i 1999 juanów, czyli równowartość około – odpowiednio – 1100 i 1200 złotych.

Sporna natomiast pozostaje kwestia zastosowanego procesora. Jedni mówią, że jest to MediaTek Helio P20, natomiast Geekbench podaje, że jest to MediaTek Helio P10 (wraz z 3GB RAM). Niektórzy liczą, że zależeć to będzie od wersji, jednak wydaje się to mało prawdopodobne.

Jak już wspomniałem, Meizu M3 Max zadebiutuje 5 września.

Źródło: Phone Radar, GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona