Ważne

Meizu Max na pierwszych zdjęciach. Znamy też jego prawdopodobną cenę

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że Meizu wprowadzi na rynek Meizu Max, a w sieci już pojawiły się pierwsze zdjęcia tego modelu. Ale nie ma się czemu dziwić – do jego premiery pozostał niewiele ponad tydzień. Smartfon ma bowiem zadebiutować 5 września.

Jak na razie, Meizu Max możemy ocenić tylko pod względem wizualnym. A w tej kwestii nie ma żadnego zaskoczenia – urządzenie jest podobne do kilku innych modeli w portfolio, na przykład Meizu M3 NoteMeizu M3S czy Meizu M3E. Ale oczywiście będzie od nich większe, a nawet największe w portfolio. Nie wiadomo jednak, na jaką konkretnie przekątną zdecydowało się Meizu. Na pewno minimum 6 cali.

Oprócz zdjęć Meizu Max, do sieci wyciekła informacja o jego prawdopodobnej cenie. Ma ona wynosić 1799 juanów, czyli około 1060 złotych bez podatku. Dla porównania, Xiaomi Mi Max kosztuje w wariancie podstawowym 1499 juanów (niecałe 900 złotych bez podatku). Czym więc Meizu spróbuje przekonać klientów, aby zapłacili 300 juanów więcej i wybrali jego smartfon? Dowiemy się już niedługo.

*Możliwe, że Meizu Max zadebiutuje ostatecznie jako Meizu M3 Max.

Źródło: GizmoChina, AndroidPure

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona