Kusząca przecena na Huawei Mate 20 Pro i Mate 20 – możecie zaoszczędzić kilka stówek

Nie minęło więcej niż paręnaście godzin od czasu, gdy Karol pisał dla Was o przecenach na urządzenia od Samsunga i Sony, a do gry wkraczają kolejne, równie atrakcyjne promocje. Tym razem uszczęśliwią one osoby, które chciałyby kupić aktualne flagowce od Huawei.

Rozpoczynamy od Huawei Mate 20 Pro, czyli fotograficznego giganta, którego chyba nie trzeba przedstawiać. Urządzenie gościło u nas w redakcji na testach i zgarnęło notę na poziomie 9,5/10. Kilka rozwiązań – na czele z głośnikiem ulokowanym w module USB-C – można uznać za kontrowersyjne, jednak urządzenie jest prawdziwym wyznacznikiem jakości, jeśli przychodzi do pojedynkowania się na zdjęcia, bez względu na warunki atmosferyczne czy porę dnia lub nocy.

Reklama

Huawei Mate 20 Pro

Jeśli użyjecie kodu rabatowego ME-1129 zaoszczędzicie trzy stówki i będziecie mogli kupić Mate’a 20 Pro za 3399 złotych z darmową dostawą. Na ten moment, jeśli odniesiemy ceny do tego, co oferują inne zaufane sieci, oferta Media Expert wypada najlepiej. Przeważnie kwoty są wyższe o jakieś dwieście-trzysta złotych, co dla wielu osób może stanowić już dość odczuwalną różnicę. W promocji mamy wersję z 6 GB RAM i 128 GB na dane użytkownika. Możemy też wybrać kolor: czarny, Twilight lub niebieski.

Huawei Mate 20 (czarny)

Huawei Mate 20 przechodzi jakoś tak w cieniu wersji z dopiskiem „Pro” w nazwie. A szkoda, ponieważ nadal pozostaje on bardzo ciekawą opcją, która w mojej subiektywnej opinii jest telefonem o wiele ładniejszym. Sporo robi tu obecność „łezki”, a nie sporych rozmiarów notcha, jednak zdaję sobie sprawę z tego, że wybór ładniejszego z tej dwójki zawsze będzie czymś subiektywnym.

Sytuacja ma się bardzo podobnie jak w przypadku Mate’a 20 Pro – po podaniu kodu rabatowego ME-1129, zostanie naliczony rabat. W tym konkretnym przypadku wynosi on 200 złotych, jednak wystarcza to, aby – pośród wielu zaufanych sklepów – była to świetna oferta. Musicie tylko przymknąć oko na to, że promocją została objęta tylko czarna wersja kolorystyczna.

W promocji znajdziecie także sporo innych telefonów, jak też urządzeń z całkiem innych działów. Jeśli natraficie na jakąś perełkę, podzielcie się tym w komentarzach – jest tego naprawdę sporo.

źródło: Media Expert